Poskytovatel e-shopových systémů NetDirect přebírá společnost Sunlight

Jeden z největších poskytovatelů e-shopových systémů NetDirect přebírá společnost Sunlight systems, která provozuje e-shop řešení Sun-shop. NetDirect touto akvizicí posiluje své postavení na trhu e-commerce a upevňuje svou pozici mezi špičkou developerů.

„NetDirect vnímá e-commerce řešení jako oblast, která má před sebou velký potenciál. Tržby prostřednictvím e-shopů neustále rostou, protože umožňují klientům možnost nákupu v podstatě odkudkoliv. Chceme být prvotřídním partnerem pro provozovatele řešení a v rámci upevňování naší pozice budeme i nadále vyhodnocovat další možnosti akvizic,“ uvedl výkonný ředitel NetDirect, David Vychytil.

NetDirect letos oslaví 15. výročí působení na trhu e-commerce. Patří mezi přední dodavatele e-shopových řešení pro B2C i B2B trh. Svým zákazníkům nabízí jak customizované řešení Shop centrik, tak i tzv. krabicové e-shopy pod značkou Fast Centrik provozované formou měsíčního pronájmu.

Společnost Sunlight systems se zabývá jak tvorbou e-shopů na míru, tak pronájmem krabicových řešení. Svým zákazníkům poskytuje v této oblasti také komplexní péči a servis. „Nabídka na převzetí od společnosti NetDirect přišla v pravou chvíli. Záleželo nám hlavně na tom, aby naši klienti dostali tu nejlepší péči pro své e-shopy“, říká spolumajitel Sunlight systems, Jakub Kluvánek. „Jsem opravdu rád, že jsme se domluvili právě se společností NetDirect, protože jsem přesvědčen, že zákazníci dostanou kvalitní servis“, dodává Kluvánek.

Newsletter