Na zahraničních trzích pozorujeme velmi lehký výprodej dolaru proti euru a proti procyklickým měnám. Měny regionu v zisku. Koruna se po výprodeji z minulého týdne stále obchoduje těsně pod 25,59 za euro.

Praha se opět stane centrem fanoušků tradingu

Praha se koncem dubna opět stane centrem fanoušků tradingu. Sedmý ročník MoneyExpo Trading se uskuteční ve dnech 28. a 29. dubna.

MoneyExpo Trading je přínosný pro začínající a pokročilé obchodníky. I profesionál si dokáže od kolegů najít nové myšlenky, které stojí za vyzkoušení.

Na páteční Live Trading Show budou představeni nejodvážnější tradeři z profesní i lidské stránky. Rozebereme detailně jejich strategie a ještě je posadíme před monitor s běžící obchodní seancí a jejich vlastními reálnými penězi. Jako pokaždé u toho bude nejen zábava a trocha zdravého stresu, ale hlavně si odnesete cenné poznatky pro vlastní obchodování.

To celé bude doplněno o novinku – přednášku z psychologie, na které bude příležitost ověřit si, jestli máte předpoklady spíše ke ztrátám nebo k ziskům.

Sobotu rozjedou přednášky prezentované opět výhradně zkušenými obchodníky, kteří vědí, o čem mluví a mají toho hodně za sebou. Tématy bude výhled pro rok 2017, česká koruna, nástrahy, které na forexové obchodníky chystá evropská legislativa. A také bitcoin. Vrcholem dne bude bezpochyby vystoupení vítěze čtyř světových šampionátů v tradingu s reálnými penězi – Andrea Unger.

Newsletter