Praha se opět stane centrem fanoušků tradingu

Praha se koncem dubna opět stane centrem fanoušků tradingu. Sedmý ročník MoneyExpo Trading se uskuteční ve dnech 28. a 29. dubna.

MoneyExpo Trading je přínosný pro začínající a pokročilé obchodníky. I profesionál si dokáže od kolegů najít nové myšlenky, které stojí za vyzkoušení.

Na páteční Live Trading Show budou představeni nejodvážnější tradeři z profesní i lidské stránky. Rozebereme detailně jejich strategie a ještě je posadíme před monitor s běžící obchodní seancí a jejich vlastními reálnými penězi. Jako pokaždé u toho bude nejen zábava a trocha zdravého stresu, ale hlavně si odnesete cenné poznatky pro vlastní obchodování.

To celé bude doplněno o novinku – přednášku z psychologie, na které bude příležitost ověřit si, jestli máte předpoklady spíše ke ztrátám nebo k ziskům.

Sobotu rozjedou přednášky prezentované opět výhradně zkušenými obchodníky, kteří vědí, o čem mluví a mají toho hodně za sebou. Tématy bude výhled pro rok 2017, česká koruna, nástrahy, které na forexové obchodníky chystá evropská legislativa. A také bitcoin. Vrcholem dne bude bezpochyby vystoupení vítěze čtyř světových šampionátů v tradingu s reálnými penězi – Andrea Unger.

Newsletter