Prezident Donald Trump prodává luxusní resort v Karibiku

Americký prezident Donald Trump prý prodává své luxusní sídlo na karibském ostrově St.Martin. Dům, nazývaný Le Chateau des Palmiers, který Trump koupil v roce 2013, kdy se podle údajů serveru Busines Insider prodával za 20 milionů dolarů, je prý nyní k mání za 28 milionů.

Resort o rozloze 4,8 hektarů, který je vzdálen jen deset minut jízdy od mezinárodního letiště, vlastní Trump prostřednictvím dvou společností Excel Venture I. LLC a Excel Ventura Corp II. Trump nemovitost převážně pronajímal a vydělával na ní ročně mezi 100 tisíci a jedním milionem dolarů. Jedna noc v tomto skutečně bohatě a extravagantně zařízeném resortu prý vyjde na 6 tisíc dolarů, v hlavní sezóně dokonce na 28 tisíc dolarů, a jde tak zřejmě o skutečně výnosnou investici.

Na pozemku, který se nachází přímo u pláže s bílým pískem v zálivu Plum Bay, stojí hned dvě vily – hlavní budova a dům pro hosty. V resortu najdete venkovní i vnitřní posilovnu, tenisové hřiště, venkovní zastřešený bar, biliár a velký vyhřívaný bazén. Fotografie resortu jsou ke shlédnutí na stránkách realitní společnosti Sotheby´s.

Newsletter