Americké výnosy pokračují v růstu. Rostou i ty evropské, například 10letý německý bund se poprvé od května 2019 přehoupl nad 0 %. Dolar proti euru mírně slábne nad 1,1340 EURUSD. Z měn regionu posiluje koruna, která se posouvá pod 24,30 za euro.

PRK Partners spolu s MFF UK získali financování od Technologické Agentury České republiky (TAČR) pro svůj dvouletý projekt s názvem Využití metod umělé inteligence a online řešení sporů (ODR) pro optimalizaci výkonu agendy v oblasti řešení dopravních přestupků

PRK Partners spolu s MFF UK získali financování od Technologické Agentury České republiky (TAČR) pro svůj dvouletý projekt s názvem Využití metod umělé inteligence a online řešení sporů (ODR) pro optimalizaci výkonu agendy v oblasti řešení dopravních přestupků. PRK je koordinátorem tohoto projektu. Projekt má za cíl vypracovat pomůcky ke splnění následujících dvou cílů: (i) zvýšit vymahatelnost práva v oblasti agendy dopravních přestupků; a (ii) zlepšit přístup občanů k řešení jejich přestupkových řízení. Náš projekt toho dosáhne spojením moderních postupů v oblasti práva, matematiky a strojového učení. Výstupy projektu podpoří dlouhodobou transformaci současného stavu dopravní agendy zejména ve větších městech v ČR. Odborným garantem našeho projektu je Magistrát hl. m. Prahy.

Newsletter