První konference o algoritmickém obchodování v ČR. Máte zájem?

První ročník mezinárodní konference o algoritmickém a systematickém obchodování burzovních trhů, QuantExpo, se uskuteční v sobotu 4. listopadu v luxusních prostorách hotelu Grandior v Praze. QuantExpo je největší akcí tohoto druhu ve střední Evropě a první akcí podobného zaměření, která proběhne v České republice. Cílí na všechny burzovní obchodníky, které zajímají moderní trendy v oblasti burzy a algoritmického obchodování.

Hosty konference budou přední experti v oblasti algoritmického obchodování z České republiky i ze zahraničí. Návštěvníci si tak odnesou komplexní pohled na oblast dnešních burzovních trhů od těch nejpovolanějších.

Na QuantExpo navíc nebudou žádné komerční prezentace brokerů, ale jen lidí, kteří se aktivně živí obchodováním a správou peněz. Program také nebude prezentovat práci s konkrétními placenými nástroji, ale bude zaměřen na široce využitelné zkušenosti s vytvářením strategií, řízením portfolií a risk managementem.

„Na konferenci jsme pozvali skutečné kapacity z oblasti algoritmického obchodování. Chybět nebude například Thomas Stridsman, autor světových bestsellerů o money managementu či návrhu obchodních systémů, který zároveň působí jako správce významného fondu. Dále naše pozvání přijal Andreas Clenow, investiční ředitel švýcarského ACIES Asset Management a autor knihy Following the Trend,“ říká Martin Kysela, dlouholetý burzovní obchodník a jeden z organizátorů akce.

Své si na akci najdou jak začínající, tak i zkušenější obchodníci. Začátečníci, kteří se algoritmickému obchodování věnují krátce nebo o něm teprve přemýšlejí, získají know-how od zkušených profesionálů a budou tak moci absorbovat řadu cenných návyků, inspiraci, ale i užitečné tipy k dalšímu rozvoji a studiu. Oproti tomu zkušenější či profesionální tradeři získají mnoho cenných tipů z praxe od špičkových světových odborníků, kteří se podělí o své nástroje, strategie i pohledy na trh a aktuální trendy v algoritmickém obchodování.

Registrace na akci je možná na www.quantexpo.com.

Newsletter