Raiffeisen stavební spořitelna spouští novou kampaň

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) představuje novou komunikační kampaň „Díky ženám bydlíme lépe, díky Raiffeisen stavební spořitelně na to máte“. Cílem je zvýšení povědomí o značce a motivace lidí k modernizaci či pořízení lepšího bydlení.

Za vším hledej ženu – tak by se dal shrnout nový komunikační koncept RSTS, který se v těchto dnech začne objevovat v několika typech médií. Koncept s nadsázkou vyjadřuje, že za zvelebováním domovů, většinou nenápadným podněcováním svých protějšků, stojí převážně ženy. A Raiffeisen stavební spořitelna umožňuje tyto sny a nápady financovat. Spoty podporují image firmy jako partnera pro pořízení vlastního bydlení, rekonstrukce či modernizace.

Koncept vytvořila reklamní agentura VCCP. Natáčení probíhalo dva dny v pražských Vršovicích a výsledkem jsou dva třicetisekundové příběhy ze života jedné čtyřčlenné rodiny. Spoty se v médiích objeví postupně a budou zaměřeny na komunikaci úvěrů na bydlení od 2,14 % ročně.

„V naší nové kampani je hlavní nosnou myšlenkou situace, kterou určitě mnoho z nás dobře zná. Tou je, že zejména díky ženám a jejich dlouhodobému a nenápadnému přesvědčování měníme své bydlení k lepšímu,“ okomentoval Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Hlavními komunikačními kanály budou televize a internet. Kromě toho se však kampaň objeví také v rádiových spotech a v outdooru. S novými vizuály se lidé budou moci setkat také v POS materiálech na pobočkách spořitelny.

Newsletter