Sberbank chce podpořit podnikatele, přináší na trh firemní FÉR úvěr se sazbou 3,33 procenta ročně

Sberbank přináší na trh nový firemní FÉR úvěr s nejnižší sazbou 3,33 % ročně, který je určen malým a středním firmám a živnostníkům. Úvěr je bez poplatků a s jednoduchým a rychlým vyřízením. Banka se úvěrem snaží podpořit podnikatele a firmy a pomoci jim udržet jejich podnikání i v dnešní náročné době. Lze jím získat nové peníze a zároveň i výhodně refinancovat stávající úvěry.

„Naší snahou bylo přinést takový úvěr, kterým pomůžeme především podnikatelům ustát tuto obtížnou dobu. Podmínky, které jsme v úvěru nastavili, jim tak umožní výhodně zafinancovat jejich podnikatelské záměry, postavit své firmy znovu na nohy nebo rozjet nové projekty. Věřím, že tím alespoň částečně pomůžeme malým a středním firmám a živnostníkům udržet podnikání, protože právě oni patří k těm nejvíce zranitelným a zároveň nejdůležitějším v ekonomice,“ vysvětluje Zdeněk Remr, Head of Products & Campaings.

Od počátku února 2021 poskytuje Sberbank CZ na trhu výhodný firemní FÉR úvěr se sazbou 3,33 % ročně. Úvěr podnikatelé získají až do výše 25 mil. Kč s délkou splatnosti až 25 let. Lze jej sjednat jednoduše a rychle, je bez poplatků za zpracování i čerpání. Úvěrem lze nejen získat nové peníze na další rozvoj firmy, ale i zároveň výhodně refinancovat stávající úvěry. Nejčastějšími zájemci o FÉR úvěry Sberbank byly v v loňském roce podnikatelé z oborů stavebnictví, zprostředkování velkoobchodu a maloobchodu, maloobchod či svobodná povolání jako jsou lékaři či advokáti. Mezi příjemce firemního FÉR úvěru však patří všechny firmy a živnostníci s obratem do 75 mil. korun ročně. O firemní FĚR úvěr mohou zažádat na kterékoli pobočce Sberbank, schůzku si je možné dohodnout předem přes www.sberbank.cz nebo přes call centrum na čísle 800 133 444.

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

 

Newsletter