Euro je proti dolaru v zisku. Kurz se na vlně dobrého výsledku Ifo indexu a komentářů guvernérky ECB Lagarde posunul nad hranici 1,0600 EURUSD. Procyklické měny jsou v zisku. Posilují i měny regionu. Koruna se obchoduje pod 24,60 za euro.

Sberbank slaví 180. narozeniny a odměňuje klienty

Sberbank letos 12. listopadu slaví 120 let od založení. Vznikla na základě dekretu cara Mikuláše I. v Petrohradu roku 1841. Nyní patří k největším a dynamicky se rozvíjejícím bankovním skupinám na světě. Česká republika je pro skupinu Sberbank klíčovým trhem v Evropě. Pro své klienty letos Sberbank CZ připravila několik odměn. Všichni klienti, kteří se v den narozenin otevřou nový účet, získají „narozeninový“ dárek 180 Kč. Stávající klienti, aktivně využívající aplikaci M-Token na ověřování transakcí přes elektronické bankovnictví soutěží o nové mobily Samsung. Zaměstnanci banky navíc ve spolupráci s ČSOP zasadí 180 ovocných stromů starých odrůd, které pomáhají vracet zpět do krajiny.

„Významné narozeniny jsme se rozhodli oslavit především s klienty, protože právě díky jejich důvěře a loajalitě banka dosáhla tohoto výročí a stala se jednou z největších a dynamicky se rozvíjejících bankovních skupin, navíc ve světě oceňovaná za mimořádný digitální rozvoj a inovace,“ vysvětluje Jan Hainz, Head of Marketing and Communication, Sberbank CZ.

Všem novým klientům banky, kteří si v den narozenin 12. listopadu otevřou na kterékoli pobočce banky nový FÉR účet PLUS nebo EXTRA nebo Firemní FÉR účet PLUS nebo EXTRA a požádají o vydání debetní platební karty, načte banka „narozeninový“ dárek 180 Kč. Navíc klienti získají každý rok odměnu 1234 Kč za aktivní využívání svého účtu.

Pro stávající klienty vypisuje Sberbank CZ listopadovou soutěž o mobilní telefony Samsung A52s. Do soutěže bude zařazen každý klient, který má staženou aplikaci M-Token a aktivně jí používá. A proč Samsung? Protože zároveň chceme propagovat mobilní platby přes Google Pay, vysvětluje Jan Hainz.

V rámci dlouhodobé spolupráce s Českým svazem ochránců přírody letos zasadí zaměstnanci Sberbank 180 ovocných stromů starých odrůd, které pomáhají vracet zpět do krajiny České republiky.

Původ banky odkazuje na ruskou spořitelnu, založenou na základě dekretu cara Mikuláše I. v Petrohradě 12. listopadu roku 1841. Dnes skupina Sberbank patří mezi největší a dynamicky se rozvíjející bankovní skupiny na světě. Má přes 102 milionů klientů, přes 14 200 poboček a 276 tisíc zaměstnanců. Sberbank Rusko je jednou z nejvyspělejších bank, nedávno byla časopisem Global Finance oceněna jako nejlepší digitální banka pro individuální i firemní klientelu. Sberbank CZ představuje pro skupinu jeden z klíčových trhů v Evropě,

Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

Newsletter