Sedlák novým šéfem sektoru technické přípravy staveb v Ekospolu

Technickou přípravu staveb dlouhodobého lídra rezidenčního trhu EKOSPOLU nově vede Jaromír Sedlák (37), který se stal od 1. června ředitelem sektoru technické přípravy staveb. Do EKOSPOLU nastoupil z brněnské architektonické společnosti A Plus.

Sedlák poslední dva roky v brněnské společnosti pracoval jako ředitel projekce, kde měl na starost mimo jiné organizaci zakázek či jednání s úřady a institucemi. Podílel se například na projektu Menzy Masarykovy univerzity, polyfunkční budovy v brněnském Campus Residential Area, architektonické studii plaveckého bazénu pro Brno – Východ nebo územní studii pro Sportovně rekreační areál v Brně – Pisárkách za Anthroposem. Vedl také tým připravující architektonickou studii a dokumentaci pro územní rozhodnutí pro projekt Nová rekreační a sportovní zařízení v areálu Riviéra v Brně.

Sedlák vystudoval Fakultu architektury Vysokého učení technického v Brně. Během studia působil na zahraniční stáži na University of Strathclyde v Glasgow. Od roku 2016 je autorizovaným architektem České komory architektů. Ve volném čase cestuje a zabývá se historií se zaměřením na dějiny architektury. Rád také čte a poslouchá vážnou hudbu.

„Nový kolega je nejlepším příkladem toho, že EKOSPOL láká nejen mladé absolventy, ale také ty nejzkušenější a nejlepší pracovníky na trhu. Sektor technické přípravy staveb patří v naší firmě k těm nejdůležitějším. Právě jeho zaměstnanci mají největší podíl na tom, jak budou vypadat naše budoucí projekty. Jaromír bude moct v nové funkci navázat na své předchůdce, kteří výrazným způsobem změnili tvář mnoha pražských lokalit a připravili bydlení pro více než deset tisíc lidí. Nečeká ho tedy nejlehčí úkol, ale jsem přesvědčený, že ho zvládne,“ prohlásil generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.

Newsletter