Shopsys představil novou vizuální identitu a web, má globální ambice

Největší český shopdeveloper přichází po čtyřech letech s novým webem, který je součástí celkové změny vizuální identity firmy. Shopsys Framework a agentura Shopsys budou nyní sdruženy pod jednotný brand. Tyto novinky jsou dalším krokem Shopsysu v expanzi na zahraniční trhy.

Shopsys je českou jedničkou na tvorbu velkých e-shopových řešení. Za patnáct let svého fungování už vytvořil přes 800 e-shopů, které v součtu dosahují ročních obratů přes 8 miliard korun. E-shopy vyrábí buď na míru zákazníkům, nebo jim nabízí využití Shopsys Framework, což je open-source platforma pro vývoj velkých e-shopů in-house. Nyní se Shopsys chystá z pozice české jedničky na tuto oblast nabízet své know-how i zkušenosti se stavbou velkých e-shopů i na globálních trzích. Dalším milníkem na cestě k úspěchu v zahraničí má být i nově spuštěný web firmy. Ten prošel kompletním redesignem. Shopsys se také rozhodl opustit striktní rozdělování svých aktivit na agenturní a framework řešení.

„Máme světové ambice, čemuž musí odpovídat i naše prezentace. Do budoucna potřebujeme být vnímáni jako jedna značka – Shopsys. Zákazníkům tak usnadníme jasné vnímání Shopsysu jako odborníka, na kterého se obrací, když potřebují nový velký e-shop, ať už jej poptávají od nás na míru, nebo si ho chtějí vytvořit na naší platformě. Nová vizuální identita i web tak mají lépe reflektovat kvalitu a úroveň našich služeb,” popisuje změnu čerstvě jmenovaný CMO Shopsysu Matěj Kapošváry.

Shopsys web také využije k srozumitelnější prezentaci svého portfolia a ukázkám dosavadních realizací, které poslouží jako reference při zmiňované expanzi mimo Česko a Slovensko. Díky svým současným referencím z trhu střední a východní Evropy se chce primárně dostat na německý a holandský trh.

Newsletter