Skupina Jan Hotels rozšiřuje své portfolio v centru Prahy

Jan Hotels úspěšně získala nový butikový Hotel Leonardo přímo v centru Prahy. Tento v pořadí již čtvrtý hotel skupiny otevře nové možnosti svým věrným zákazníkům, obchodním partnerům i novým potenciálním klientům.

Hotel Leonardo je jedinečný 4 hvězdičkový hotel situovaný v historické budově z 15. století, jen pár kroků od Karlova mostu. Svou polohou hotel nabízí výhodu snadné dostupností hlavních turistických atraktivit na pražském Starém Městě a pyšní se ubytováním v 82 elegantních pokojích s úžasnými výhledy na Pražský hrad a Vltavu. Pro konference a meetingy nabízí Hotel Leonardo individuální uspořádání až pro 40 osob.

“Akvizice Hotelu Leonardo je důležitým a strategickým krokem v dalším rozvoji našeho podnikání. Při aktuální obrovské poptávce po ubytování v Praze je to skvělá příležitost jak vyhovět potřebám klientů a nabídnout jim novou zajímavou zkušenost v samotném srdci města. I nadále budeme pokračovat v hledání dalších příležitostí”, řekl Eytan Goldman, Jan Hotels Managing Director.

O Jan Hotels
Skupina Jan Hotels vlastní a provozuje tři hotely v České republice. Jsou jimi 4 hvězdičkový Hotel Duo v Praze, jeden z největších hotelů v České republice s kapacitou 645 pokojů, prostorným konferenčním centrem a Sportcentrem; Hotel Růže, situovaný v historické budově ze 16. století v Českém Krumlově, jako jediný 5 hvězdičkový hotel s kapacitou 70 elegantních pokojů; a historický Hotel Old Inn s 52 pokoji a unikátní restaurací Katakomby, také v Českém Krumlově. 

Newsletter