Skupina ovládající ePojištění.cz loni zvýšila tržby o 75 procent

Skupina NetBrokers, která vlastní největší český srovnávač pojištění a jeho online prodejce ePojištění.cz, loni zvýšila tržby o 75 procent na téměř 446 milionů korun. Vyplývá to z informací na internetových stránkách firmy. ePojisteni.cz se stalo novým titulárním sponzorem fotbalové ligy.

Zisk před započtením úroků, daní a odpisů (EBITDA) loni skupina NetBrokers zvýšila o 27 procent na 120 milionů korun. Základní kapitál firmy je 433 milionů korun.

Skupina je jedničkou na trhu pojištění, mobilních i datových tarifů a energií, tedy v oblastech, kde domácnosti utrácejí. Na internetových serverech, jako je například Slevín.cz, CenyEnergie.cz nebo Tarifomat nabízí srovnání nabídek jednotlivých poskytovatelů služeb a následně i jejich prodej.

Společnost ePojisteni.cz se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Podle svých internetových stránek je firma největším a nejvýznamnějším poskytovatelem pojištění v Česku. Mezi její konkurenty patří například společnost Top-pojisteni.cz.

Portály s nabídkou produktů ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350.000 návštěvníků. S pojišťovnami má firma smluvní vztah, licenci od České národní banky získala v roce 2008.

Newsletter