Služby MoneyGram jsou už dostupné na pobočkách Fortuny

MoneyGram nyní nabízí své služby na 240 pobočkách společnosti Fortuna, které jsou umístěny po celé zemi. Tímto krokem velmi usnadnil zákazníkům přístup k mezinárodním převodům peněz. Český trh je pro americkou firmu jedním z nejatraktivnějších ve střední a východní Evropě.

“Díky spolupráci s Fortunou jsme zvýšili počet poboček po celé České republice až čtyřikrát. Věřím, že nyní má MoneyGram výbornou pozici pro posílení podílu na trhu, stejně jako možnost expandovat na tomto atraktivním trhu a v celém regionu,” říká Zbigniew Furmańczak, vedoucí klíčových partnerství ve společnosti MoneyGram pro střední a východní Evropu.

Zákazníci mohou nyní provádět mezinárodní převody peněz na pobočkách Fortuny podle jejich potřeb, včetně využití možnosti posílání transakcí na bankovní účet nebo přes mobilní telefon.

Hlavními zeměmi, ze kterých probíhají převody do České republiky, jsou Německo (763 milionů dolarů), Slovensko (426 milionů dolarů) a Spojené státy americké (341 milionů dolarů). V roce 2015 dosáhly toky směřující do ČR téměř 2,7 miliardy dolarů, což představuje 1,5% HDP.

Newsletter