Společnost Revolgy zrychluje svůj růst. Jmenuje nového provozního ředitele

Česká společnost Revolgy Business Solutions dnes oznámila jmenování Georga Braye do funkce provozního ředitele (COO). Brayovo jmenování má urychlit posun společnosti Revolgy směrem k nové generaci poskytovatelů tzv. “managed services” (MSP) – tedy služeb, které přímo nesouvisí s předmětem podnikání dané firmy, ale jsou pro ni nepostradatelné a mohou být outsourcovány. Revolgy chce takto pomoci naplnit strategické priority svých klientů a urychlit jejich růst.

Braye se připojil k Revolgy po odchodu z firmy Rackspace, kde působil ve funkci viceprezidenta a generálního ředitele pro nové podniky v regionu střední a východní Evropy. Má více než 20 let zkušeností s informačními technologiemi a posledních šest let se v RackSpace věnoval zejména tzv. poskytováním “managed services” a firemním transformacím s pomocí cloudových poskytovatelů, kteří jsou partneři Rackspace (Amazon Web Services, Google Cloud Platform, Microsoft Azure). Pomohl tak etablovat daný segment trhu ve střední a východní Evropě.

Brayeovo jmenování je pro Revolgy strategickým krokem, který má pomoci přinášet klientům co nejpříjemnější zážitek. Nový provozní ředitel bude odpovědný za celou “hodnotovou propozici” (value proposition) Revolgy v oblasti MSP. Ta by měla být v souladu s potřebami a hodnotami klientů a pomoci tak rozvíjet jejich podnikání.

„Jsem rád, že mohu George přivítat ve výkonném týmu Revolgy.” uvádí Miroslav Vlasák, generální ředitel společnosti Revolgy. “Jako společnost založená na zkušenostech se zákazníky jsme si vědomi toho, jak zásadní je neustálé revidování naší nabídky, tak aby odpovídala skutečným potřebám zákazníků a pomáhala jim v jejich obchodním růstu. Věřím, že už teď jsme v tom už dobří, ale Georgeovy zkušenosti nás opravdu posunou na další úroveň.” dodává Vlasák.

George Braye, nový provozní ředitel Revolgy doplňuje: „Jsem velice nadšený, že se mohu přidat do týmu Revolgy. Nemůžu se dočkat, až začnu pracovat s týmem, zákazníky a partnery. Revolgy má už teď skvělou pověst díky své zkušenosti a znalosti cloudových a transformačních technologií – usnadňuje totiž zákazníkům přetvářet složitá řešení na jednoduchá. Jsem si jistý, že Revolgy má skvělý tým a obrovský potenciál. Už teď je možné  stavět na mnoha úspěších, což nám může pomoci s expanzí na nové trhy, rozvojem nových služeb a celkovým růstem.  

Revolgy Business Solutionsje dnes s obratem přes 250 milionů a takřka dvojnásobným meziročním růstem nejúspěšnější českou firmou na poli digitální transformace a cloudových řešení. Revolgy má přesah do regionu CEE a Pobaltí. Mezi její největší klienty v ČR patří Česká spořitelna, Kofola, Fincentrum a další. Revolgy je certifikovaný Google Cloud Premier Partner a Amazon Web Services Advanced Consulting Partner.

Newsletter