Starobrno ze skupiny Heineken má od dneška nového ředitele

Brněnský pivovar Starobrno ze skupiny Heineken má od dneška nového ředitele. Stal se jím Ondřej Koucký (35), který přichází z United Breweries Ltd. v Bombaji v Indii, kde působil jako manažer kvality piva Heineken. Heineken to dnes uvedl v tiskové zprávě.

Koucký po absolvování střední školy potravinářských technologií v Praze pokračoval ve studiu pivovarnictví a sladovnictví na Vysoké škole chemicko-technologické. Svou kariéru začal během studií v někdejší společnosti Pražské pivovary a později pracoval ve společnosti Drinks Union. Ve firmě HEINEKEN působil jako manažer kvality od jejího příchodu na český trh do března 2014, kdy přešel do United Breweries Ltd. v Indii.

Starobrno je jedním ze tří pivovarů skupiny Heineken na českém trhu. V Česku jí patří ještě pivovary Krušovice a Velké Březno. V Brně společnost ročně vyrobí přes jeden milion hektolitrů piva. Vedle značky Starobrno zde ale stáčí do pet lahví Heineken i jiná piva své skupiny. V Brně se vyrábí i kompletní produkce značky Hostan, ze zavřeného pivovaru ve Znojmě.

Newsletter