Stravenková a benefitní karta Edenred přináší slevy při nákupu pohonných hmot u všech čerpacích stanic Benzina ORLEN

Majitelé stravenkových a benefitních karet od společnosti Edenred získají novou výraznou výhodu v podobě slev na benzín a naftu. Edenred totiž těmto zákazníkům ve spolupráci se společností Benzina ORLEN nabízí slevovou Tankartu, se kterou lze ušetřit i přes sto korun za jednu plnou nádrž. Cena s kartou bude u čerpacích stanic Benzina vždy nejvýhodnější a její uživatel tak už nebude muset sledovat ceny pohonných hmot ani přemýšlet kam si pro ně dojet. To zvýší jeho pohodlí. 

Nově může uživatel karty Edenred získat až dvě karty Tankarty, se kterými lze s atraktivní slevou platit pohonné hmoty v síti Benzina ORLEN, která je s 419 čerpacími stanicemi největší v ČR.

„Novinka rozšiřuje výhody pro naše stávající i nové zákazníky. Majitelé našich karet již nyní díky zavedenému cashbackovému programu výrazně ušetří při placení obědů. Nyní k tomu přidáváme i další bonus v podobě cenově zvýhodněné ceny paliva. Díky spolupráci dvou silných hráčů, Benziny ORLEN a Edenredu, tak spojujeme finanční benefity v oblastech s vysokou frekvencí plateb – stravování a cestování,“ říká generální ředitel společnosti Edenred Nicolas Eich.

Tankarta funguje rovněž na principu cashbacku. Lidé si na ni dopředu nahrají své peníze na některé z čerpacích stanic Benzina ORLEN nebo bankovním převodem. Za pohonné hmoty platí na místě vždy aktuální „stojanovou“ cenu. Po konci každého měsíce získají na svůj účet zpět část utracených peněz. Konkrétní částka se spočítá z rozdílu mezi cenou dané čerpací stanice a speciální sazbou ze zvýhodněného ceníku. Ten je vždy aktuálně k dispozici na osobním účtu každého uživatele/firemního zákazníka u Edenredu.

Každý nový uživatel má nastaven velkorysý limit na platbu benzínu či nafty se slevou, který je stanoven na 20.000 korun za měsíc. „Měsíčně lze na pohonných hmotách ušetřit částky v řádech stovek korun,“ doplňuje generální ředitel Edenredu.

S Tankartou nejsou spojené žádné měsíční poplatky. Každý zájemce pouze zaplatí 45 korun za její vydání, při dvou kartách tak utratí jen 90 korun. S kartou lze přitom platit i za jiné zboží na čerpacích stanicích, ovšem již bez cenového zvýhodnění.

„Naše tankovací karty využívá více než 200 tisíc spokojených zákazníků a věřím, že výhody tankování na našich čerpacích stanicích ocení také klienti společnosti Edenred. Základem naší rozsáhlé nabídky jsou samozřejmě kvalitní paliva prémiové řady Verva zaměřené na výkon motoru a aditivovaná paliva Efecta. Čerpací stanice jsou ale dnes již také místem k občerstvení, odpočinku nebo pracovním schůzkám. Proto neustále rozšiřujeme nabídku doplňkového prodeje a rychlého občerstvení Stop Cafe. To je k dispozici již na 313 ze současných 419 stanic a nově také v pražském Karlíně u metra Křižíkova. Míříme tedy i do měst, abychom byli zákazníkům na blízku i v době, kdy nesedí za volantem. Zákazníci jistě ocení, že platby za občerstvení a potraviny mohou rovněž uhradit prostřednictvím stravenkové karty od společnosti Edenred“ říká Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina ORLEN.

Benzina ORLEN je součástí skupiny ORLEN Unipetrol, jež patří do nadnárodního skupiny ORLEN, a provozuje nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic v České republice. Vznikla v roce 1958 a jedná se o tradiční a zároveň moderní značku českých motoristů, která je charakteristická svými vysoce kvalitními palivy a zákaznickými službami. Kromě paliv EFECTA s čistícím účinkem nabízí Benzina ORLEN také prémiová paliva VERVA a široký sortiment občerstvení v gastronomickém konceptu STOP CAFE. Benzina ORLEN vydává i vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS a zákazníkům nabízí dvě mobilní aplikace – věrnostní aplikaci Benzina a aplikaci pro péči o vůz Mycí digi linka. Celkem Benzina ORLEN v Česku provozuje 419 čerpacích stanic a má tržní podíl 25 %. Důvěru spotřebitelů potvrdil fakt, že Benzina ORLEN již počtvrté v řadě získala titul Nejdůvěryhodnější značka v České republice. V roce 2019 vstoupila na Slovensko, když otevřela první čerpací stanici v Malackách. V současnosti má Benzina ORLEN ve své síti na Slovensku již 20 stanic.

Edenred ČR obsluhuje 700 000 každodenních uživatelů z řad zaměstnanců, kterým poskytuje služby v síti 57 000 partnerských provozoven. V oblasti digitalizace patří k lídrům českého trhu. Stravenky a volnočasové benefity jsou k dispozici na jedné platební kartě Edenred Card. Karta umožňuje platbu mobilními aplikacemi Apple Pay a Google Pay. Čerpání benefitů je možné online díky platformě Edenred Benefity Café.

Skupina Edenred je přední platforma služeb a plateb a každodenní společník ekonomicky aktivních lidí. Propojuje 50 milionů uživatelů z řad zaměstnanců se 2 miliony partnerů z řad obchodníků prostřednictvím 850 tisíc klientů z řad podniků ve 46 zemích. Edenred nabízí účelová platební řešení pro stravování (stravenky), profesní mobilitu ((palivo, mýtné, údržba, služební cesty motivační pobídky (dárkové poukázky, platformy pro zapojení zaměstnanců) a podnikové platby (virtuální karty). Tato řešení zvyšují pohodu a kupní sílu zaměstnanců, zvyšují atraktivitu a efektivitu společností a oživují trh práce a místní ekonomiku.

10 000 zaměstnanců společnosti Edenred usiluje o to, aby se svět práce stal propojeným ekosystémem, který je každý den bezpečnější, efektivnější a uživatelsky přívětivější.

V roce 2019 skupina díky svým globálním technologickým aktivům spravovala obchodní objem 31 miliard EUR, a to především prostřednictvím mobilních aplikací, online platforem a karet.

Edenred je zapsán na burze cenných papírů Euronext v Paříži a je zahrnut v následujících indexech: CAC Next 20, FTSE4Good, DJSI Europe a MSCI Europe.

Více informací naleznete na: www.edenred.com

Newsletter