Studentská renta od ČSOB má prvního výherce

První kolo soutěže ČSOB nazvané Rok nezávislosti skončilo a má svého vítěze měsíční renty 25 000 Kč po celý jeden rok. Martin Š. z Ostravy se od příštího měsíce může těšit na pravidelnou výplatu v celkové výši 300 000 Kč. Pozitivní zpráva mu byla oznámena ředitelkou ostravské pobočky ČSOB Gabrielou Macurovou, k vřelé gratulaci přidala i symbolický diplom. Soutěž Rok nezávislosti probíhá v období od 15. srpna do 15. prosince a zahrnuje 4 losovací měsíce, jméno dalšího šťastlivce bude oznámeno 15. října.

Výherce Martin, který pracuje jako grafik v Ostravě, se o soutěži dozvěděl od své sestry. Zkusil štěstí, zaregistroval se, ale vůbec nedoufal, že by mohl vyhrát. Rentu chce využít zejména na cestování. Se sestrou dlouho plánovali navštívit Barcelonu a nyní se jim vysněná dovolená konečně vyplní.

„Účelem soutěže je podpořit klienty ČSOB během jejich studií, startu kariéry nebo odpovědného samostatného života. Mohou se jí tak zúčastnit všichni naši klienti od 18 do 26 let, kteří disponují platebním účtem ČSOB Plus Konto a zaregistrují se do soutěže pomocí své e-mailové adresy na webu www.roknezavislosti.cz,“ vysvětluje Tomáš Jaroš, analytik produktů ČSOB.

Výhercům soutěže bude vyplácena pravidelná měsíční renta 25 000 Kč po dobu 1 roku, dohromady tedy každý obdrží částku v hodnotě 300 000 Kč. „Záleží pak jen na jejich svobodné vůli, pro jaký účel peníze využijí,“ dodává Jaroš. Losování proběhne vždy k 15. dni v daném soutěžním měsíci, celkem ČSOB obdaruje 4 mladé rentiéry.

Odměny za doporučení

Klienti mohou pokoušet štěstí také v další akci s názvem „Doporuč soutěž Rok nezávislosti a získej Samsung S8 Plus“. Cílem je odkazovat na soutěž Rok nezávislosti další klienty. Nejúspěšnější z nich získají zmíněný mobil. Stávající klienti mohou navíc získat 500 Kč za doporučení každého nového klienta, který si v době trvání akce založí ČSOB Plus Konto. Celkem je možné získat až 2000 Kč.   

Newsletter