Tesla Batteries nově expanduje do Pobaltských států

Společnost Tesla Batteries a.s., zaměřená na vývoj, výrobu a dodávky baterií a akumulátorů pro spotřební elektroniku, zaznamenala v posledních měsících výrazný úspěch ve svých aktivitách na domácím trhu i v zahraničí. Při rozšiřování sítě obchodních partnerů přitom využila služeb poradensko-investiční skupiny BNG, která firmě pomohla expandovat do Pobaltských zemí a nyní zahajuje vyjednávání v Rakousku, Rusku nebo Moldavsku.

V letošním roce se díky tomuto partnerství povedlo Tesla Batteries navázat spolupráci i s největší velkoobchodní distribuční sítí nátěrových hmot Panter Color. V červenci byla díky novým partnerům v Lotyšsku zahájena dodávka do Pobaltských zemí, probíhají rovněž jednání v Rakousku, kde se předpokládá začátek spolupráce od ledna příštího roku. Vyjednává se i ze zástupci východních partnerů z Ruska nebo Moldavska, kde se už chystá podpis smlouvy a první dodávka.

„Společnost Tesla Batteries má skvělé portfolio produktů a má dobře nastavenou obchodní strategii, což velice pomáhá posílení postavení na stávajících trzích a zjednodušuje vstup na trhy nové,“ říká Kateřina Býčková, generální ředitelka BNG Group.

Newsletter