TitanX otevřelo distribuční centrum v CTParku Opole

Přední švédská společnost TitanX Engine Cooling, dodavatel v oblasti užitkových vozidel, oficiálně spustila provoz distribučního centra v  CTParku Opole v Polsku. Halu o velikosti 4 000 m2 bude TitanX plně využívat pro rostoucí trh s náhradními díly v lednu příštího roku.

Přední švédský dodavatel v oblasti užitkových vozidel působící ve Švédsku, USA, Mexiku, Číně i Brazílii si CTPark Opole vybral jako ideální místo pro svou expanzi. „Vybrali jsme si CTPark Opole, protože perfektně vyhovuje našim požadavkům – město Opole je blízko jak zákazníkům, tak dodavatelům a je dobrým místem pro nábor nových zaměstnanců,“ říká Matt Moore, vedoucí odštěpného závodu ve společnosti TitanX.

CTPark Opole je strategicky umístěn v jihozápadním Polsku, v blízkosti mnoha výrobců nákladních automobilů a dodavatelů z odvětví strojírenství a s přímým přístupem k mezinárodní silniční síti. Lokalita je také vhodným místem pro nábor kvalifikovaných lidí, kteří chtějí pracovat ve středně velké mezinárodní společnosti. Společně s dalšími pozemky, které má CTP k dispozici, může park nabídnout téměř 71 000 m2 zastavitelné plochy.

„Jsem rád, že mohu TitanX přivítat v našem parku a těším se na vzájemnou spolupráci, o níž jsem přesvědčen, že společnosti přinese řadu úspěchů na polském trhu,“ řekl Hendrik Jung, Director of Key Accounts v CTP.

O CTP
CTP je mezinárodní developer, který se specializuje na zajišťování a správu špičkových technologických průmyslových zón na míru. Klienty CTP jsou místní i celosvětové společnosti, které provádějí nové nebo rozšiřují stávající strategické investice ve střední Evropě. CTP vlastní síť CTParků, největší integrovaný systém špičkových průmyslových zón ve střední Evropě s prostory třídy A o rozloze přibližně 4,7 miliónu m2, které se nacházejí na více než 90 místech. CTP vlastní i řadu kancelářských projektů, včetně Spielberk Office Center a Ponávka v Brně a IQ Ostrava v Ostravě. V následujících letech plánuje nárůst portfolia až na 10 milionů m2 ploch.
O TitanX
TitanX Engine Cooling je globální dodavatel řešení chlazení pohonných hmot pro užitková vozidla, a to jak pro OEM, tak i pro nezávislé náhradní díly. TitanX s ročním obratem cca 2 miliardy SEK má téměř 900 zaměstnanců po celém světě. Společnost sídlí ve švédském Gothenburgu a má vývojové a výrobní provozy ve Švédsku, USA, Brazílii, Číně a Mexiku. Od roku 2017 je TitanX vlastněna společností Indian Tata AutoComp.

Newsletter