Tomáš Pfeifer povýšil na kreativního ředitele Tétris pro EMEA

Mezinárodní architektonická a stavební společnost Tétris, dceřiná společnost poradenské společnosti JLL, oznámila jmenování Tomáše Pfeirera na pozici kreativního ředitele pro region Evropy, Afriky a Blízkého východu. 

Tomáš v nové roli povede projekty v rámci všech designových kanceláří v regionu EMEA. Bude připravovat architektonické návrhy pro naše exkluzivní klienty a vytvářet konceptuální prostory se zaměřením na inovace a trendy. Jeho jmenování do významné mezinárodní pozice je také oceněním a uznáním pro českou pobočku Tétris,“ vysvětluje Lucie Loudová, ředitelka Tétris Česká republika.

Tétris nabízí své služby na globální úrovni a pro mnoho našich klientů připravujeme interiéry po celém světě. Region EMEA je různorodý a navzájem se obohacuje a ovlivňuje. Těším se na nadnárodní spolupráci a mým hlavním cílem v pozici kreativního ředitele bude navrhovat prostory nikoliv pro byznys, ale vytvářet pracoviště, která budou zaměstnance inspirovat,“ dodává Tomáš Pfeifer, kreativní ředitel Tétris pro region EMEA.

Profil:

Tomáš Pfeifer absolvoval bakalářské studium na Fakultě umění a architektury Technické univerzity v Liberci. Titul Ing. arch. získal na Fakultě umění a architektury ČVUT v Praze v oboru architektura a urbanismus. Poté v roce 2011 nastoupil do architektonického studia David v Liberci, kde působil jeden rok a následně si založil vlastní kancelář Just Design. Od roku 2014 do roku 2018 pracoval jako CI/CD architekt ve Škodě Auto, kde měl na starosti vývoj designových konceptů technických specifikací, start up výroby jak nábytku, tak značení v Indii a celkově implementaci konceptu ve všech mimoevropských trzích. Od podzimu 2018 působí ve společnosti Tétris jako Design leader se zodpovědností za architektonické návrhy komerčních interiérů pro zákazníky z České a Slovenské republiky. Ve svém volné čase se Tomáš rád věnuje poznávání nových lidí při sportovních aktivitách, hledání nových inspirací při cestování a relaxaci prací na zahradě.

O Tétris Design & Build, s.r.o.:

Udáváme trend v oblasti fit-outů komerčních realit

Společnost Tétris byla založena ve Francii v roce 2003 jako dodavatel Design & Build řešení se specializací na komerční interiérové vestavby pro korporátní klienty. Roku 2007 Tétris koupila společnost JLL a rozšířila tak svůj záběr realitního poradenství o segment architektonicko fit-outových služeb. Od té doby Tétris expandoval na dnešních 800 zaměstnanců v 15 zemích světa, kteří působí v 31 kancelářích. Projekty Tétris mají dlouhodobý přínos a znamenají zvýšení kvality pracovního prostředí pro naše klienty při zachování hodnot a respektu vůči životnímu prostředí.

Díky silnému lokálnímu zastoupení a důkladné znalosti trhů, na kterých působí, je Tétris preferovaným partnerem jak malých a středních podniků, tak i velkých celostátních společností.

Mezinárodní pokrytí a porozumění globálním výzvám zároveň činí z Tétris favorizovaného dodavatele nadnárodních skupin. Společnost využívá globální znalosti v oboru interiérových architektonických designových návrhů přestaveb a pomáhá připravit klientům interiéry odpovídající jejich potřebám.

Newsletter