Třetím jednatelem Novy je od srpna obchodní ředitel Jan Vlček

Třetím jednatelem skupiny Nova se ode dneška stal její obchodní ředitel Jan Vlček. Vystřídal finančního ředitele společnosti Central European Media Enterprises (CME) Davida Sturgeona. Nova to oznámila v tiskové zprávě.

Vlček přišel do Novy v říjnu 2011 z funkce výkonného ředitele společnosti BigMedia, dříve působil deset let ve společnostech skupiny WPP. Funkci jednatele bude vykonávat společně s generálním ředitelem Novy Christophem Mainuschem a finanční ředitelkou Novy Klárou Brachtlovou. Sturgeon se nadále bude soustředit na svou práci ve společnosti CME.

Od začátku července je ředitelkou korporátní komunikace skupiny Nova dosavadní vedoucí PR a komunikace Anna Suchá. V nové funkci je zodpovědná za veškeré korporátní a produktové PR aktivity skupiny Nova. Oddělení pod jejím vedením připravuje marketingové a PR kampaně pro jednotlivé pořady a značky skupiny Nova, zodpovídá za korporátní komunikaci, zajišťuje media relations, komunikaci na sociálních sítích a má na starosti přímý kontakt s diváky.

Společnost CET 21, která programy Novy vysílá, je součástí CME, která vedle Česka provozuje televize na Slovensku, v Bulharsku, Rumunsku, Chorvatsku a ve Slovinsku. CET 21 má licence na vysílání televizních stanic Nova, Nova Cinema, Nova Sport, Fanda, Smíchov a Telka.

Newsletter