Tým internetové platformy Busyman posílí David Zábrž

Tým internetové platformy Busyman posílí David Zábrž, který má na kontě úspěšný start-up MůjZnámý.cz. Zaměří se na manažerské řízení a rozvoj klíčových projektů.

„David se stane CEO našich projektů FairPlayAuto.cz a Rosario.cz. Zároveň se bude podílet na rozvoji systému projektového managementu u Busymana, pomůže nám vybírat ty nejlepší nápady do portfolia a poskytne jejich tvůrcům potřebnou asistenci a kontrolu. David má bohaté zkušenosti a my věříme, že má začínajícím podnikatelům co nabídnout,“ uvedl zakladatel Busymana Filip Major.

Rosario.cz momentálně procházejí upgradem a brzy se na světlo světa podívá verze 2.0, s čímž pomůže právě David Zábrž. Spuštění je plánováno v první polovině roku.

FairPlayAuto.cz, další projekt, o který se David stará, zprostředkovává přímý prodej aut. Chce dále expandovat na trhu zprostředkování prodeje ojetin mezi lidmi bez autobazarů.

„Platforma Busyman je mi sympatická svým přístupem, kdy pomáhá realizovat nápady ‚z ulice‘ a kromě zprostředkování investic poskytuje startupistům i cenné rady do začátku. Jsem rád, že budu moci být jak u rozvoje stávajících projektů, tak u zrodu těch nových.,“ uvedl David Zábrž.

Busyman.cz založil v roce 2010 Filip Major za účelem efektivního spojení nositelů inovativních projektů s privátními investory. V únoru 2011 se projekt začlenil do nově vzniklé společnosti Genesis Invest s. r. o. a v listopadu se stal partnerem portálu Jan Brody. Dnes je Busyman.cz integrální databáze soukromých investorů a inovativních projektů. Svou činností spojuje perspektivní podnikatelské plány s investory a investicemi. Za dobu své existence již pomohl k realizaci desítkám inovativních projektů a investoři jeho prostřednictvím proinvestovali 150 milionů korun.

Newsletter