Tým PRK Partner je exklusivním autorem kapitoly týkajících se České republiky v nově vzniklé publikaci 2021 Alternative Energy & Power Chambers Global Practice Guide

Tým PRK Partner specializující se na energetický sektor byl opět exklusivním autorem kapitoly týkajících se České republiky v nově vzniklé publikaci 2021 Alternative Energy & Power Chambers Global Practice Guide. Publikace obsahuje unikátní komparativní přehled 21 jurisdikcí, včetně České republiky, a nejnovější právní informace o hlavních zákonech upravujících prodej aktiv v oblasti energetiky; o struktuře trhu, nabídky a cen; přehled právní úpravy změny klimatu a alternativní energie; jakož i předpisy týkající se výroby, přenosu a distribuce energie.

Tato publikace může být velmi přínosná pro jakýkoliv subjekt podnikající nebo zvažující podnikání v sektoru energetiky, zejména alternativních zdrojů energie, jakož i pro zahraniční investory pro získání přehledu o právním rámci a podnikání v tomto oboru. Publikace nabízí přehledné informace za 21 jurisdikcí: vedle České republiky dále UK, USA, Kanada, Brazílie, Rakousko, Nizozemí, Portugalsko, Finsko, Norsko, Švýcarsko, Japonsko, Indonésii, Nigérii, a další jurisdikce.

Celá nově uveřejněná publikace je v online podobě k dispozici zde:
Alternative Energy & Power 2021

 

Newsletter