UPC v ČR a na Slovensku spojila vrcholové vedení

Kabelová firma UPC od června vytvořila společný vrcholový management pro Česko a Slovensko. Obě pobočky, které mají dohromady asi milion zákazníků, povede pověřený generální ředitel Martin Miller, který původně řídil UPC na Slovensku. Informovala o tom dnes firma.

Spojení managementu je součástí integrace obou poboček, které patří do skupiny Liberty Global. „Nová organizační struktura top managementu je optimálním řešením našich potřeb a budoucích výzev. Zároveň vytváří prostor pro efektivnější naplňování našich cílů a výměnu osvědčených postupů, což nám umožní posílení konkurenceschopnosti naší spojené společnosti na obou trzích,“ uvedl Miller.

Z české pobočky je v novém vedení finanční ředitel Petr Procházka, šéf marketingu Jan Kohout, ředitel UPC Business Marián Holý, ředitel pro značku a komunikaci Karel Smrž, ředitelka právních a vnějších vztahů Tereza Rychtaříková, personální šéfka Jana Harel a ředitel pro projekty a strategie Pavel Škarda. Ze slovenské části vedle Millera pochází ředitel pro technologie a inovace Branislav Forgáč a ředitel výstavby Clemens Kruse. Ředitel prodeje a péče o zákazníky Patrick Bodinoli přišel do UPC ze švýcarské sesterské společnosti UPC Cablecom, kde zastával manažerské pozice v oblasti marketingu, zákaznické péče a prodeje.

UPC v Česku a na Slovensku pokrývá celkově dva miliony domácností a obstarává milion zákazníků, kteří využívají 1,6 milionu jednotlivých služeb.

Newsletter