V čele ING Bank ČR je po Jaroslavovi Vittekovi Isold Heemstra

ING Bank v ČR má od začátku září 2016 nového generálního ředitele. Stal se jím Isold Heemstra (42), který v ING působí od roku 2002. V čele české pobočky ING Bank nahradí Jaroslava Vitteka, který se bude v pozici ředitele věnovat rozvoji korporátní části Wholesale Banking Czech Republic. Banka o tom dnes informovala ČTK.

Heemstra zahájil kariéru v ING jako projektový manažer. V následujících letech působil na různých mezinárodních pozicích zaměřených především na strategické změny a obchod v Kanadě a Nizozemsku. V roce 2008 byl jmenován do pozice provozního ředitele ING Pojišťovny v Malajsii. Od roku 2011 byla jeho kariéra spojena s německou ING-DiBa, kde nejprve působil na pozici ředitele marketingu a strategií a později jako ředitel hypotečních úvěrů.

ING Bank ČR je součástí nizozemské skupiny ING Group. V Česku působí od roku 1992. ING je globální finanční instituce nizozemského původu. S více než 53.000 zaměstnanci nabízí služby pro zákazníky retailového i firemního bankovnictví ve více než 40 zemích světa.

Newsletter