V Česku od listopadu působí nová banka. Znáte ji?

Od začátku listopadu působí v České republice nová digitální banka: Hello bank! by Cetelem. V České republice Hello bank! by Cetelem plně nahrazuje obchodní značku Cetelem, zaměřenou více jak 20 let na spotřebitelské úvěry. Banka vychází ze zkušeností dvou hlavních oblastí působení francouzské finanční skupiny BNP Paribas: International Retail Banking (mezinárodní retailové bankovnictví) a BNP Paribas Personal Finance (spotřebitelské úvěry). 

Už při vývoji online rozhraní společnost využila zpětné vazby svých současných zákazníků. „Spuštění bankovních služeb jsme připravovali téměř tři roky. Tento čas jsme využili mimo jiné i pro úzkou spolupráci s klienty a veřejností, se kterými jsme v kontaktu díky naší online komunitě Hello spolu. Jejich komentáře a názory nám umožnily vyvinout prostředí, které vychází z každodenních potřeb a bere maximální ohledy na způsob, jakým internetové bankovnictví využívají,“ vysvětluje Tomáš Siegler, ředitel pro digitalizaci a inovace v regionu střední Evropy. Zákazníkům na domácím trhu nyní nabízí služby internetového bankovnictví na webových stránkách a v mobilní aplikaci.

Hello bank! již působí na mnoha zahraničních trzích a Česká republika je pro Hello bank! prvním trhem v regionu střední a východní Evropy. „Přípravy na spuštění nám usnadnila i dlouholetá spolupráce s maloobchodními partnery. I s nimi jsme konzultovali nabídku produktů a finančních služeb. Pomohli nám vytvořit propojení mezi jinak izolovanými světy spotřeby a financí. Tento most nám umožňuje lépe podporovat každodenní spotřebu a projekty našich zákazníků,“ dodal Charles McArthur, ředitel regionu střední Evropy v rámci BNP Paribas Personal Finance.

Čeští zákazníci Cetelem se tak automaticky stali klienty Hello bank! by Cetelem, ať již jde o soukromé osoby, nebo o partnerské subjekty. Pokud budou chtít, mohou využívat všechny nové bankovní služby, které rozšířily dosavadní nabídku v oblasti úvěrů. Hello bank! by Cetelem chce také oslovit nové klienty a nabídnout jim služby banky nové generace.

Laurent David, generální ředitel BNP Paribas Personal Finance dodává: „ Nová generace digitální banky Hello bank! by Cetelem v České republice je v našem strategickém plánu pro rok 2020 vzorem toho, čeho bychom chtěli dosáhnout také v mnoha dalších zemích. Jde o širší spolupráci ve skupině BNP Paribas zaměřenou na neustále se vyvíjející potřeby zákazníků. Zákazníci jsou v centru zájmu a produkty připravujeme tak, aby jim vyhovovaly.“

Newsletter