V Praze dnes vystoupí AC/DC

V pražských Letňanech se dnes uskuteční koncert australské hardrockové skupiny AC/DC. Očekává se, že dorazí přibližně 60.000 hudebních fanoušků. V místě konání akce mohou nastat dopravní komplikace, protože v okolí areálu je nedostatek parkovacích míst. K dispozici nebude žádná úschovna zavazadel ani šatna.

Pořadatelé žádají návštěvníky, aby k přepravě využili linku metra C s výstupem ve stanici Letňany. Provoz bude posílen, stejně jako autobusová linka 195. Kvůli zajištění bezpečnosti silničního provozu i návštěvníků koncertu bude omezen provoz na některých komunikacích v okolí letiště Letňany. Dopravní opatření budou platit od 7:00 do 24:00 hodin.

Pořadatelé původně oznámili, že je koncert vyprodaný. Poté, co nemocného zpěváka AC/DC Briana Johnsona nahradil zpěvák Guns N‘ Roses Axl Rose, někteří fanoušci využili možnost vrátit vstupenky. Lístky proto bude možné zakoupit i v den konání koncertu.

Areál bude otevřený od 16:00. O hodinu později akci zahájí česká skupina Doctor Victor. V 18:30 zahájí produkci americká skupina Tyler Bryant and the Shakedown. AC/DC by na pódium měli dorazit v 19:45.

Newsletter