Vánoční time management s Lepší.TV, Vánoce kdekoliv a kdykoliv

Vánoční svátky mají být časem odpočinku, zklidnění se a především ve znamení rodinné pohody. Uplynulý rok byl nevyzpytatelný a náročný po všech stránkách. Dopřejme si proto alespoň v jeho závěru chvilku pohody a ničím nerušený čas. Chybět nesmí tradiční české pohádky a rodinné komedie. Jak žádný program neprošvihnout?

Kuchařinky u plotny, tatínci s dětmi při zdobení stromečku i ti nejstarší v domácnosti jistě ocení, že jim konečně odpadá neustálé hlídání času, kdy začíná oblíbená pohádka či vánoční film. Konečně máte možnost si sami určit, kdy se budete dívat na televizní obrazovku a kdy si užívat jedinečnou atmosféru Vánoc. Stačí jen připojení k internetu a pánem obrazovky jste vy! O tradiční vánoční pořady nepřijdete, ať jste kdekoliv. Pohádky můžete sledovat klidně na sjezdovce, na chalupě či pod palmou v exotice, stejně tak dobře a ve stejné kvalitě, jako byste seděli doma na gauči.

Praktický dárek, který stihnete pořídit i na poslední chvíli

Během několika minut si lze (díky pár kliknutím na internetu) službu Lepší.TV pořídit a definitivně nechat za hlavou stresy spojené s televizní zábavou. Není potřeba nikam chodit, ani složitě podepisovat a posílat smlouvy! To opravdu u služby Lepší.TV nehrozí. Věřte, že předvánoční shon se najednou promění v pohodový čas. Najednou vás nic nehoní. Nejdříve se postaráte o rodinu a povinnosti, a pak si v klidu užijete své oblíbené programy. Můžete si pustit film, který běžel až před třiceti dny, přetočit si právě běžící program na začátek, přeskočit nezajímavé scény a jakýkoliv program si nahrát a podívat se na něj třeba až za 100 dní! Navíc nahrávání pořadů není nijak omezeno žádnými daty, ani dalšími poplatky. A tak si můžete na vánoční svátky připravit skutečnou zásobu pořadů…

Za základní cenu 199 Kč (dokonce nyní první měsíc je na vyzkoušení jen za 1 korunu!!!) máte v ceně kompletní nabídku 119 programů od klasických českých, přes vybrané slovenské a polské stanice, či řadu sportovních i dětských stanic či zábavy pro dospělé. A kdyby Vám to náhodou bylo málo, můžete si dokoupit i filmový balíček s dalšími programy – HBO a CINEMAX včetně jejich videotéky, které mají v zásobě dalších 1200 titulů!

O vánoční pořady nepřijdete ani na chalupě

Ani cestování není se službou Lepší.TV problémem. Opět stačí připojení k internetu v telefonu či tabletu a můžete si vzít všechny oblíbené programy s sebou na dovolenou. Díky jednoduché aplikaci se tak můžete dívat na chytrých zařízeních klidně na lyžařském svahu nebo zachumlaní v posteli před zaslouženým spánkem. Lepší.TV pak ocení také ti, kteří chtějí poslouchat rádia v TV, koukat na YouTube v TV nebo surfovat po internetu.

Televize přes internet Lepší.TV vznikla v roce 2017 v Ostravě a byla založena Pavlem Góreckim, který se oblastí internetu, televizí a TV programem zabýval již několik let před založením Lepší.TV. Samotná Lepší.TV vznikla především z důvodu prostoru na trhu, kdy v roce 2017 na českém internetu neexistovala žádná dobrá a vyhovující televize přes internet. Cílem Lepší.TV bylo od počátku nabízet ty nejkvalitnější služby v oblasti internetových televizí, tak, aby si divák mohl užít zaslouženou a odpovídající kvalitu a služby za co nejmenší náklady. Lepší.TV od svého vzniku každý rok roste. Služba nabízí časově neomezené nahrávání pořadů i nejdelší zpětné zhlédnutí, které činí 30 dní, divácké profily, funguje na jakémkoliv internetu, zařízení, v celé EU. V ceně jsou TV i radio stanice a obrovská videotéka.

Newsletter