Americké výnosy odevzdávají část včerejšího růstu ve středních a dlouhých splatnostech. Dolar proti euru oslabil směrem k 1,1300 EURUSD. Procyklické měny bez výraznějšího směru. Z měn regionu je v zisku forint, koruna mírně slabší nad 25,45 za euro.

Advokátní kancelář PRK Partners iniciovala a po obsahové stránce povede společný evropský projekt online řešení sporů (online dispute resolution) – ODR e-Justice

Advokátní kancelář PRK Partners iniciovala a po obsahové stránce povede společný evropský projekt online řešení sporů (online dispute resolution) – ODR e-Justice, jehož financování právě schválila Evropská komise. Cílem projektu je vypracování otevřené specifikace standardních procesů a jejich částí v e-Justici, včetně specifikace datových modelů pro strojové učení. Velký důraz se klade na etickou stránku budoucích online procesů řešení sporů. Koordinátorem projektu bude European University Institute z Florencie a kromě PRK Partners se projektu bude účastnit ještě univerzita Twente z Holandska, Polytechnika z Porta a Jagellonská univerzita Kraków.

Newsletter