Dolar zahajuje týden slabší v dolarovém indexu i proti euru. Společná měna sílí nad 1,1880 EURUSD. Měny regionu jsou v zisku. Koruna posiluje pod 25,50 za euro.

Všechny bankomaty Sberbank jsou s funkcí vkladu

Sberbank modernizovala svoji bankomatovou síť. Všechny bankomaty byly nahrazeny vkladomaty s funkcí vkládání hotovosti v českých korunách. Klienti tak mohou kdykoliv nejen vybrat, ale i vložit peníze na svůj účet bez ohledu na otevírací dobu poboček. Funkce je navíc zcela zdarma.

„Vkladomaty jsou trendem posledních let, klienti je rádi využívají, dávají jim možnost vložit hotovost kdykoliv bez ohledu na otevírací dobu poboček. Pobočkám usnadňují práci s pokladní hotovostí. Jsem rád, že se nám dle plánu podařila modernizace naší bankomatové sítě a klientům můžeme nabídnout tuto funkci na všech našich pobočkových bankomatech,“ vysvětluje výhody Ondřej Polák, Head of Business Booster, Sberbank.

Klienti banky mohou vkladovou funkci plně využívat na všech pobočkových bankomatech. Aktuálně je možné vkládat české koruny, řešení pro cizoměnnové bankovky banka připravuje. Pokud klient nyní vloží cizí měnu, bankomat to rozpozná a vklad nepřijme. Vkládat peníze je možné na účet, ke kterému je platební karta Sberbank, kterou se do ATM klient přihlásil. Vkládají se bankovky všech nominálů. Tato funkce je pro klienty zcela zdarma. Disponibilní zůstatek klienta je navýšen na účtu u Sberbank okamžitě a zaúčtování transakce probíhá následující pracovní den.

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

 

Newsletter