WeWork míří do ČR, první lokaci otevře v Praze na Národní 10

WeWork, poskytovatel komunitních prostor a služeb, jehož záměrem je pomoci lidem realizovat se ve své životní práci, oznámil svůj příchod do České republiky. WeWork otevře svou první lokaci v Praze na Národní 10 a má v plánu přivítat do své globální komunity přes 1 100 nových členů.

Společnost WeWork byla založena v roce 2010, aby pomohla tvořit svět, kde lidé pracují, aby žili, nežijí, aby pracovali. Globálně probíhá posun k novému způsobu práce – zaměřený na její smysl – a WeWork tento pohyb urychluje. Pozorujeme, že 70 % členů WeWork navzájem spolupracuje, a tato spolupráce vede ke sdíleným podnikatelským službám a novým nápadům, které podnikatelům pomáhají prosperovat.

Michail Konoplev, ředitel WeWork pro střední a východní Evropu, prohlásil: „Expanze do České republiky je pro nás jasnou volbou. Česko má v současnosti jednu z nejrychleji rostoucích ekonomik a představuje aktivní trh pro malé a střední firmy a podnikatele. WeWork je globální společnost s lokálními pracovními postupy. V Praze je naším cílem poskytnout našim členům to nejlepší, pokud jde o místní program a služby navržené místním týmem. Současně využíváme toho, co jsme se naučili v našich více než 280 lokacích po celém světě, abychom zákazníkům nabídli prostory se špičkovým vybavením, nejlepší ve své třídě. Díky expanzi společnosti WeWork do střední Evropy dostanou naši členové větší výběr lokací i členů z různých odvětví, kteří mohou sdílet rady a podnikatelské nápady
a využívat vzájemně své dovednosti.“

V lokacích WeWork na celém světě nyní pracuje přes 268 000 členů, od start-upů po střední a velké firmy. Mezinárodní lokace slouží jako základna pro pracovní cesty a nabízejí společnostem příležitost, jak snadno expandovat do zahraničí.

Členství ve WeWork zahrnuje přístup k internetu, úklid a nábytek. Členové si mohou vybrat z několika variant členství, mezi něž patří využívání aktuálně dostupných stolů („hot-desking“), nebo naopak soukromá odhlučněná kancelář.

První lokace, WeWork DRN, bude přímo v centru, v blízkosti stanice metra Národní třída, takže členové budou moci snadno cestovat po městě.

O společnosti WeWork
Cílem společnosti WeWork je poskytnout svým členům prostor, propojení a služby, které potřebují k vytváření své životní práce. Přitom jim pomáhá spolupracovat s podobně smýšlejícími lidmi, kteří jim mohou napomoci k tomu, aby jejich podnikání rostlo a bylo úspěšné.
WeWork založili v roce 2010 v New Yorku Adam Neumann a Miguel McKelvey. V současnosti společnost po celém světě zaměstnává více než 6 000 lidí a má více než 280 fyzických lokací v 77 městech. WeWork vyhledává za své členy „tvůrce“ ze všech odvětví a malých i velkých společností a nabízí jim benefity spojené s členstvím v komunitě WeWork v každé zemi a místní personál v každém městě.
Společnost WeWork nyní slouží jako základna pro více než 268 000 členů. Mezi členy najdeme start-upy i dobře známé společnosti, jako je Delta, IBM, KPMG, GE, Dropbox a Samsung. Více než 70 % členů WeWork vzájemně spolupracuje a její mezinárodní lokace slouží jako vhodné základny pro pracovní cesty, což nadnárodním společnostem i malým až středním podnikům poskytuje velkou míru pracovní flexibility i možnosti snadné expanze na nové trhy.

 

Newsletter