Wüstenrot snižuje úrokové sazby u hypoték

Wüstenrot hypoteční banka snižuje od 25. února úrokové sazby o dvě desetiny procentního bodu u hypoték s fixací úrokové sazby na 5 a 7 let. Zájemci o tříletou fixaci ušetří od dnešního dne desetinu procentního bodu. Zlevní tak všechny klíčové hypotéky v nabídce: Hypotéka pro vlastní bydlení, Hypotéka dopředu, Hypotéka Refin a Hypotéka na pronájem.

„Zpomalení růstu sazeb na mezibankovním trhu nám umožňuje vrátit úroky hlouběji pod tři procenta, tedy zhruba na úroveň z loňského listopadu,“ říká Marian Holub, produktový manažer pro hypotéky finanční skupiny Wüstenrot, a dodává: „V lednu bylo na trhu sjednáno nejméně úvěrů za posledních pět let, chceme proto všem zájemcům usnadnit cestu k pořízení vlastního bydlení.“

Výhodněji nyní získají klienti u Wüstenrotu finance jak na pořízení vlastního bydlení, tak na refinancování stávající hypotéky. Úvěry s tříletou fixací zlevňují o desetinu procentního bodu. Úrokové sazby na pět a sedm let dokonce o dvě desetiny procentního bodu. „Na splátce třímilionové hypotéky na 30 let tak klienti ušetří měsíčně více než tři sta korun,“ doplňuje Holub. Levněji vyjde také americká Hypotéka na cokoliv a Hypotéka na pronájem.

Kromě hypoték pro občany fyzické osoby snižuje Wüstenrot také úrokové sazby u úvěrů HypoRevit a TopRevit, které jsou určené pro bytová družstva a společenství vlastníků, a to až o dvě desetiny procentního bodu. 

Nižší sazby a navíc bez poplatku

Hypotéky od Wüstenrotu se nyní opravdu vyplatí. Kromě nižších sazeb ušetří klienti také na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru. Pro všechny doby fixace úrokové sazby Wüstenrot odpustí do 31. 3. částku 2 400 Kč u Hypotéky pro vlastní bydlení, Hypotéky dopředu a Hypotéky na cokoliv.

 

Newsletter