Dolar zahajuje týden slabší v dolarovém indexu i proti euru. Společná měna sílí nad 1,1880 EURUSD. Měny regionu jsou v zisku. Koruna posiluje pod 25,50 za euro.

Značka Mastercard získala přestižní ocenění Superbrands 2017

Obchodní značka Mastercard se stala jednou ze spotřebitelských značek působících na českém trhu, které na základě přísných kritérií získaly ocenění Superbrands 2017. O udělení tohoto titulu rozhodla odborná komise Brand Council. Při rozhodování patří k důležitým kritériím zejména známost, budování značky, inovace nebo prestiž.

„Prestižního ocenění Superbrands 2017 si v Mastercard velice vážíme. Jsme rádi, že se naše práce takto zrcadlí v názorech nejen odborné veřejnosti, ale odráží i příznivé hodnocení od našich bankovních klientů a držitelů platebních karet. Povzbuzuje nás v dalším rozvoji českého trhu a nových fintech oblastí,“ uvedl generální ředitel Mastercard pro Česko, Slovensko a Rakousko Miroslav Lukeš.

Titul Superbrands, který je v České republice udělován po svém obnovení již pátým rokem, získávají pouze značky, které projdou vícekolovým výběrovým řízením čítajícím mimo jiné spotřebitelský průzkum agentury GfK. V poslední fázi má rozhodující slovo komise Brand Council složená z expertů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemůžou sami přihlásit.

Newsletter