Další články

VIDEO: Proč být pozadu, když investovat dnes může každý

K tomu, abychom si dnes mohli vydělat peníze investováním, už nepotřebujeme chodit v obleku s kufříkem v ruce, mít vlastního bankéře nebo vysokoškolské tituly z ekonomie. Dnes už může investovat každý – vaše kolegyně z práce, váš spoluhráč z tenisu nebo třeba vaše kadeřnice. Než ale začneme vydělávat peníze, pojďme si projít pár základních věcí, ve kterých musíme jako budoucí investoři mít jasno.

Výrobky Simple Hardware: Revoluční, praktické a mají i svého ducha

V Simple Hardware se snažíme dělat výrobky, které jsou nejen technologicky revoluční a praktické, ale mají i svého ducha. Pracujeme na systému včasného hlášení zemětřesné vlny v Mexiku, na systému detekce vibrace při masových sesuvech půdy v Malajsii. V JAR jde zase o detekci vibrace zavlažovacího potrubí při průtoku vody, či tlačítko pro lokalizaci vozidla a přivolání pomoci na safari. Serveru Roklen24 to řekl CEO Simple Hardware Pavel Sodomka.

Čidla pro Internet věcí z Čech do celého světa!

Internet of Things (IoT) neboli Internet věcí patří mezi často skloňovaná témata poslední doby. Ovládání věcí na dálku pomocí internetu přechází z utopických vynálezů do reality a odvětví očekává světový boom. Mezi prvními na vlně rozmachu IoT zařízení se chce celosvětově uchytit firma Simple Hardware známého podnikatele Pavla Sodomky, spoluzakladatele serveru Atlas.cz.

Čtvrt miliardy a rekord v závěru roku. Do banky už Češi nemusí

Investiční platforma Fundlift si své místo na trhu našla opravdu velmi rychle. Čím dál tím víc lidí s námi zjišťuje, že dnes už nemusí chodit jen do banky. Serveru Roklen24 to v rozhovoru řekl CEO Fundliftu Radek Musil, který má s Fundliftem velké ambice. Chce postupně představovat větší množství příležitostí, které budou cílit na vyšší objemy, dlouhodobě expandovat do zahraničí a zároveň se zabývat tématy, jako je například spuštění sekundárního trhu. Se vším souvisí nabírání nových partnerů.

CRESTYL – Jeden z developerské Top 10 na Fundliftu

Jeden z největších tuzemských developerů, skupina CRESTYL, nabízí prostřednictvím crowdfundingové platformy Fundlift dluhopisy s úrokovým výnosem 5,1 % p.a. Na investici do jedné z firem skupiny CRESTYL, Cali Prop No.3, se tak může podílet kdokoliv jednoduše online, a to investicí již od 5 000 Kč.   

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.