Další články

A co vy? Chcete také podpořit nadějnou vizi a investovat?

Přišli za námi lidé kuchařské školy Chefparade s jejich nejnovějším nápadem – chtěli si postavit školu vaření na vlastním statku. Na to, aby tento projekt mohli rozjet, potřebovali kapitál. Jednou z možností bylo vydat se klasickou cestou a zažádat o financování banku, kde již společnost měla úvěr. Vybrali si ale investiční crowdfunding.

GUKON jako revoluce skladování. Regály šetří energii i peníze

Rodinná firma z jihomoravské vesničky u Uherského Brodu úspěšně konkuruje velkým evropským výrobcům pojízdných regálů. Česká firma GUKON vyrábějící statické i dynamické regálové systémy přišla s vlastním patentovaným řešením pohonu mobilních regálů, které díky jednoduchosti přináší úsporu energií i peněz. O unikátní řešení již projevili zájem přední evropští výrobci skladovacích technologií a intra-logistiky. GUKON chce nyní výrobu rozjet ve velkém a změnit zaběhnuté pořádky ve skladovacím…

VIDEO: Proč být pozadu, když investovat dnes může každý

K tomu, abychom si dnes mohli vydělat peníze investováním, už nepotřebujeme chodit v obleku s kufříkem v ruce, mít vlastního bankéře nebo vysokoškolské tituly z ekonomie. Dnes už může investovat každý – vaše kolegyně z práce, váš spoluhráč z tenisu nebo třeba vaše kadeřnice. Než ale začneme vydělávat peníze, pojďme si projít pár základních věcí, ve kterých musíme jako budoucí investoři mít jasno.

Výrobky Simple Hardware: Revoluční, praktické a mají i svého ducha

V Simple Hardware se snažíme dělat výrobky, které jsou nejen technologicky revoluční a praktické, ale mají i svého ducha. Pracujeme na systému včasného hlášení zemětřesné vlny v Mexiku, na systému detekce vibrace při masových sesuvech půdy v Malajsii. V JAR jde zase o detekci vibrace zavlažovacího potrubí při průtoku vody, či tlačítko pro lokalizaci vozidla a přivolání pomoci na safari. Serveru Roklen24 to řekl CEO Simple Hardware Pavel Sodomka.

Čidla pro Internet věcí z Čech do celého světa!

Internet of Things (IoT) neboli Internet věcí patří mezi často skloňovaná témata poslední doby. Ovládání věcí na dálku pomocí internetu přechází z utopických vynálezů do reality a odvětví očekává světový boom. Mezi prvními na vlně rozmachu IoT zařízení se chce celosvětově uchytit firma Simple Hardware známého podnikatele Pavla Sodomky, spoluzakladatele serveru Atlas.cz.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.