Další články

Z garáže do české Top 6. Zaujme vás iNETPrint na Fundliftu?

Internetová reklamní agentura iNETPrint, která patří společnosti iNET Solutions s.r.o., vyvíjí novou technologickou platformu PromoTron. Ta má za cíl zefektivnit proces výběru, navrhování, kalkulování a objednávání reklamního zboží. Na dokončení vývoje prvních čtyř služeb v rámci cloudové platformy PromoTron společnost nyní poptává financování od široké veřejnosti formou investiční crowdfundingové platformy Fundlift. Investorům nabízí čtyřletý dluhopis s roční úrokovou sazbou 7,5 %, s cílovou…

Realitní premiéra na Fundliftu. Bidli – jednoduše doma!

Investiční crowdfundingová platforma Fundlift při příležitosti oslavy svého druhého výročí spustila velkou kampaň. Je to první kampaň, ve které se investoři mohou podílet na financování developerského projektu. Tříleté dluhopisy se 7% ročním úrokem v celkovém objemu 10 milionů korun na platformě nabízí společnost BIDLI holding, a. s., velká skupina, která v rámci svých dceřiných firem nabízí komplexní portfolio služeb souvisejících s bydlením. Dluhopisy jsou osobně ručené.

Investujte do digitálního a vývojářského studia Able.cz!

Digitální a vývojářské studio Able.cz, které ze zakázkové výroby IT projektů vyrostlo v inkubátor vlastních startupů v oblasti fintech, dnes spustilo kampaň na investiční crowdfundingové platformě Fundlift. Chce získat 3,5 milionu korun na urychlení růstu a vývoj dalších vlastních fintech produktů, investorům nabízí čtyřleté dluhopisy s ročním úrokem sedm procent.

Na Fundliftu můžete investovat do ticha!

Obchodník s tichem. I tak se dá charakterizovat SilentLab, česká firma, která dodává komplexní akustická řešení do kanceláří. Díky kombinaci know-how v oboru akustiky a vlastní výroby firma dodává unikátní designový akustický nábytek, který nejen akusticky, ale i esteticky dotváří příjemné pracovní prostředí v každé kanceláři. Nově chce SilentLab na Fundliftu získat od investorů 1,5 milionu Kč výměnou za tříleté dluhopisy s ročním úrokem 6,75 %. Peníze chce investovat zejména do marketingových…

Myslíte, že musíte čekat v bance? Omyl!

Celkem 34 miliard dolarů. Tolik bylo v roce 2015 zafinancováno na crowdfundingových platformách po celém světě a od té doby toto číslo roste. V kampani na nejznámější platformě Kickstarter jeden projekt získal přes 20 milionů dolarů od 78 tisíc podporovatelů z celého světa.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.