Další články

Open Banking? Problém je komunikace a strach ze sdílení dat

Úspěch Open Bankingu závisí na schopnosti sektoru finančních služeb získat si důvěru zákazníků, ale kvůli nedostatku komunikace to může být velmi náročný úkol. I když Open Banking již funguje, velká část společnosti se stále bojí sdílení dat.

Do Thajska a bez hotovosti? Ano, i díky Číňanům

Thajsko se vydalo na cestu k bezhotovostní ekonomice. Jako součást snahy o vytvoření bezhotovostní společnosti přijme novou národní online platební metodu, která funguje na principu skenování QR kódu. Tato metoda je známá především uživatelům sociálních médií. Informoval o tom thajský portál The Nation.

Kryptoměny a videohry. Budoucnost postavená na blockchainu

Věděli jste, že od prosince došlo k obrovskému nárůstu cen a objemu měn spojených s videohrami? Tato oblast teď představuje ideální příležitost pro využití technologie blockchain. A pozor, k prvnímu kroku dojde již na začátku letošního roku.  

Co má společného umělá inteligence, úvěry a kryptoměny

Umělá inteligence (AI) začíná pomalu ale jistě pronikat do finančního sektoru. Právě tam existuje mnoho projektů, které mohou z jejího příchodu snadno profitovat. Jedním z nich je Amanda – úvěrová asistentka kombinující to nejlepší z AI a blockchain technologie. Jedná se o nejvýznamnější projekt Money Tokenu, finančního ekosystému založeného na blockchainu. 

Londýnská investiční horečka, která nezadržitelně stoupá

Podle dat sebraných pro London & Partners společností PitchBook dosáhly v roce 2017 venture kapitálové investice do britského fintech sektoru historického maxima 2,99 miliardy liber. Jde o téměř dvojnásobek celkových investic za rok 2016 dosahujících 1,63 miliardy liber. Spojené království tak i nadále zůstává předním epicentrem (nejen finančních) technologií.

Novější články Další články

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.