Další články

Britská (vládní) fintech premiéra

Britská vláda je připravena spustit svou první fintech strategii, která má za cíl usnadnit firmám tohoto sektoru dodržovat regulace a spolupracovat s bankami. Co všechno zahrnuje?

Blade Runner v reálu? Miliardový boj bank proti krádežím identity

Ve sci-fi filmu Blade Runner z roku 1982 ztvárnil Harrison Ford muže jménem Deckard, který měl jako bývalý detektiv za úkol vyhledat všechny replikanty – roboty, kteří vypadali tak živě, že bylo téměř nemožné je rozpoznat od lidí. V nadcházejících letech budou bankéři rovněž potřebovat takového Deckarda, neboť budou čelit jednomu z nejzávažnějších problémů, se kterými se finanční komunita potýká, a tím je syntetická krádež identity.

Zábava a miliardy. To je blockchain v herním průmyslu

Kryptosvět přitahuje množství hráčů a jednotlivců zapojených do herního průmyslu, neboť je mezi těmito dvěma ekosystémy nemalé množství podobností. Nejvýraznější je ten fakt, že virtuální zboží zde může být směněno za měnu s nuceným oběhem.

Britské malé a střední podniky v problémech

Více než polovina, přesně 55 procent, britských malých a středně velkých podniků (MSP) není schopna získat potřebné financování pro vlastní rozvoj, ukázal průzkum společnosti Liberis. Jaké jsou největší překážky?

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.