Další články

Argentinská centrální banka: Máme rádi bitcoin

Lucas Llach, viceprezident Central Bank of Argentina, nedávno uvedl, že jak centrální banka, tak i argentinská vláda podporují využívání bitcoinu a technologie za ním stojící. Podle jeho slov se obě instituce  digitální měny prý vůbec nebojí.

Microsoft kouzlí a urychluje blockchain

Microsoft pracuje na technologii, o které tvrdí, že je schopna urychlit systémy založené na blockchainu, a která prý bude moci dokonce i zvýšit jejich soukromí. Vše spočívá v tom, že tato technologie dokáže zrychlit firemní používání softwarů distribuovaných databáz.

Čína zavírá kryptoměnové burzy se sídlem v Pekingu

AKTUALIZOVÁNO – To, co na začátku tohoto týdne bylo pouhou spekulací, která vzešla z neoficiálních zdrojů, se dnešním dnem stalo skutečností. Podle informací serveru Coin Telegraph bylo čínskými regulatorními úřady potvrzeno, že ukončují činnost všech kryptoměnových burz se sídlem v Pekingu. 

Bitcoin jako podvod? Kim Čong-un si to rozhodně nemyslí

Každého zaměstnance, který by se u nás v bance rozhodl obchodovat s bitcoinem, bych vyhodil za hloupost. Tak se během včerejšího dne vyjádřil na adresu nejznámější digitální měny, potažmo jejích fanoušků, šéf největší americké banky Jamie Dimon. Podle něj není bitcoin nic jiného než podvod, který neskončí dobře. Co k tomu říci? Snad jen to, že Kim Čong-un by s ním nesouhlasil.

Perzekuce fandů kryptoměn pokračuje? Zákaz směny za jüan?

Čínská garnitura opět šlape na krk uživatelům kryptoměn. Minulý týden jsme byli nejprve svědky dočasného zákazu tzv. ICO (Initial Coin Offering), v pátek pak světlo světa spatřila informace o zákazu směny digitálních měn za jüan na čínských burzách. Pravda, nebo fikce?

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.