Další články

Od propadáku k úspěchu? Bitcoin Gold a jeho příběh

Útok, oddělení řetězce a obecný chaos na sociálních sítích nijak nezastrašil vývojáře nejnovějšího štěpení bitcoinu. Kryptoměna bitocin gold, která se oddělila v říjnu od bitcoinu a začala nabízet nový těžební plán, měla raketový start již od chvíle, co byla 12. listopadu spuštěna její síť.

Hackeři jdou po kryptoměnách. A riziko roste!

Ceny bitcoinu, etherea a dalších kryptoměn, rostoucí do závratných výšin, nabízí možnosti pohádkových zisků. Jenže boom na trhu digitálních měn nepřitahuje jen stále nové ziskuchtivé investory, ale v rostoucí míře také hackery. Zatím poslední obětí jejich útoku je Tether. To je startup, který nabízí digitální tokeny zajištěné americkým dolarem, oznámil, že 19. listopadu neznámí útočníci odcizili tokeny v hodnotě téměř 31 milionů dolarů. A to je jen špička ledovce.

Australský fintech rapidně roste. Meziročně +200 %

Zpráva společností EY a FinTech Australia uvádí, že australské odvětví fintech rapidně narůstá. Dokument odhaluje, že tyto firmy zažily průměrný roční růst o 200 % v porovnání s loňským rokem. Na co je dobré se u protinožců zaměřit?

Kryptoměny? Máme 2,5 miliardy lidí hrajících na globálním hřišti

Svět digitálních měn si za poslední rok prošel možná až neuvěřitelným posunem. Povědomí o kryptoměných raketově roste, stejně tak je na vzestupu i jejich obliba a především přístup k nim. Podle společnosti Saxo Bank to však není to hlavní. To hlavní, co investoři potřebují, je totiž to správné nasměrování.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.