Další články

Kaločai (Nanits): Umíme udělat velkolepý sci-fi příběh

Komiks Nanits Universe s hudbou a prostorovými efekty mi dovoluje vyprávět velkolepý sci-fi příběh tak, jak by to v našem prostředí nikdy nebylo možné. Serveru Roklen24 to řekl ředitel projektu Nanits Robert Kaločai, který chce v pravidelných intervalech vypisovat talentovou soutěž pro komiksové umělce z celého světa.

Zdají se vám ceny pražských bytů mimo realitu? Nebojte, ještě porostou

Průměrná cena prodaného bytů v hlavním městě České republiky se v druhém čtvrtletí vyšplhala už na 75 tisíc korun za metr čtvereční. Oproti roku 2015 je to nárůst o 36 procent, přesto však ceny v dalším čtvrtletí opět porostou. Serveru Roklen24 to řekl generální ředitel koncernu Trigema Marcel Soural.

Modelka Kašáková: Problém dětí z dětských domovů je odvaha

Děti z dětského domova nestrádají po materiální stránce. Nemají problém sehnat finance na studia, ale mají problém v sobě sebrat odvahu. V rozhovoru pro server Roklen24 to řekla Veronika Kašáková, modelka a zakladatelka Nadace Veroniky Kašákové pro pomoc dětem z dětských domovů, která sama v dětském domově vyrůstala. Vysvětluje také, o čem je demotivace v sociálních službách.

Sobotka (Solek Group): Zajímá nás Írán, v Chile chceme růst

Česká investiční skupina Solek Group začíná působit v Íránu, kde plánuje development čtyř solárních elektráren. Zajímá se i o rozvoj dalších alternativních zdrojů energie v Chile. Na chilské solární projekty začátkem roku vydal Solek Group veřejné dluhopisy s úrokem 6,2% na pět let. Serveru Roklen24 to řekl majitel firmy Zdeněk Sobotka.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.