Další články

Sprcha, která šetří vodou. Nejen na Světový den vody

Naše sprcha umí ušetřit až 90 procent vody. Jedná se o systém, který díky recirkulaci dokáže ušetřit velké množství vody i energie. Serveru Roklen24 to řekl Roman Nedvěd, jednatel společnosti Agemon, která má výhradní zastoupení pro prodej sprch od švédských vývojářů z Orbital Systems. 

Deset úspěšných projektů a jen loni prodej za půl miliardy. To je GARTAL

Česká developerská společnost GARTAL prodala jen za loňský rok 130 bytů za téměř půl miliardy korun. Největší zájem je o menší byty. Pro každý projekt hledáme takovou lokalitu, která odpovídá požadavkům a preferencím zákazníků. Do konce roku představíme minimálně další tři nové projekty. Serveru Roklen24 to řekl marketingový ředitel firmy Petr Fiala. Dodal, že v následujících letech čeká větší význam brownfieldu a okrajových lokalit Prahy. Nevylučuje také zástavbu proluk v širším centru a…

Konopný byznys nemá hranice. Jen v ČR si někteří hrají na bohy

Konopný byznys zažívá celosvětový boom. Jeho hranice neexistují. Alespoň je o tom přesvědčen lídr (nejen) českého podnikání s konopím Jirka Stabla. Zakladatel Konopných lékáren se ale necítí být pouze podnikatelem. Ve svém životě má mnohem větší cíle, které naznačil v rozhovoru pro server Roklen24.

Jak by vypadal svět bez centrálních bank?

Již druhým rokem je finalistou Ekonomické olympiády Alexandr Pisani ze Základní školy a gymnázia Vítkov. Díky soutěži se loni podíval do Spojených států na Mises University. Napsal nejlepší esej na téma "Jak by vypadal svět bez centrálních bank?", která mu vynesla plné stipendium na Mises University od Mises Institute v Alabamě. Přinášíme rozhovor s Alexandrem. Co si myslí nejen o finanční gramotnosti středoškoláků?

Lidí je moc, planeta nenasytí všechny. Na stole je ale řešení

Lidí je moc a planeta nemůže nasytit všechny. Podřezáváme si pod sebou větev a je nám to úplně jedno. Zároveň máme na stole řešení, které je velmi efektivní a snadno aplikovatelné - rostlinnou stravu. Její potenciál je z hlediska byznysu obrovský. Serveru Roklen24 to v rozhovoru řekl majitel pražské pobočky Forky's Jan Klimovič. Veškeré potraviny, které si umíte představit, se totiž již dnes dají vyrobit z rostlin, včetně sýrů, mléka či vajec, stále je na nich ale co zlepšovat. Jsme na pokraji…

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.