Další články

Insider info o „převratu“ v Zimbabwe: Mugabe a jeho pád

Bývalý prezident Zimbabwe Robert Mugabe bude vždy vyvolávat diskuzi. V našem geopolitickém prostoru je vnímám jako člověk, který přivedl svou zemi do ekonomického marasmu, určité mezinárodní izolace a na sklonku své politické éry ještě téměř uvěřil, že je tak výjimečný, až je pro Zimbabwe nenahraditelný. Serveru Roklen24 to řekla afrikanistka Marie Imbrová.

Šéf LEO Express: Rozdělení na lukrativní a nelukrativní trasy neexistuje

Rozdělení na lukrativní a nelukrativní trasy neexistuje. Jsou trasy, které je třeba dotovat, a ty, kde jsou dotace zbytečné, a naopak brzdí rozvoj služeb. V rozhovoru pro server Roklen24 to uvedl generální ředitel LEO Express Peter Köhler. A co říká k tomu, že soukromí dopravci „vyzobávají rozinky na trhu“? Podle něj je „rozinkou“ jezdit za státní dotace s motoráčkem v regionu, který, když bude prázdný, tak ušetří na údržbě a úklidu.

První český Kryptofond. Poradí s investicemi, ochrání před hackery

Kryptoměny mají v porovnání s akciovým trhem charakteristická rizika, patří mezi ně například nutnost jejich zabezpečení před krádežemi. Kryptofond usnadňuje investorovi orientaci při skladbě portfolia a řeší podobné problémy za něj, říká spoluzakladatel Kryptofondu Andrej Štaňko.

Šéf Televize Seznam: Jsme punkovější než klasické televize

Věříme tomu, že zpravodajství půjde směrem k videu. Tradiční postupy výroby, jak je praktikují zavedené klasické televize, to pro nás není. Chceme nabídnout co nejvíc tváří – konkrétních autorů, kterým se dá věřit. Jít k nám pracovat? To je i o osobní odvaze. Serveru Roklen24 to řekl šéf Televize Seznam Jakub Unger.

Fešákem v každé situaci. Znáte Genster?

Chcete být fešákem za každé situace? A nebaví vás přitom nakupování? Tento problém vyřeší nákupní služba pro muže Genster. Jak funguje prozrazuje v rozhovoru pro server Roklen24 její zakladatelka a šéfka Michaela Kloudová. Muži, kteří službu využívají, se podle ní dají rozdělit na dvě skupiny. Ti první ví přesně, co jim ve skříni chybí nebo s čím mají sami problém. Ti druzí to netuší, jen chtějí změnu. 

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.