Další články

Dolar na houpačce

Po maximech z konce loňského roku předvádí dolar neustálé výkyvy. Ty jsou provázené řadou nepříjemných projevů poklesu a nárůstu. Na světové měny má aktuálně největší vliv situace v Číně a nevyjasněný brexit.

Největší „europád“ od března

Na začátku roku velká většina predikcí sázela na slabší dolar. První necelé čtyři měsíce však ukázaly, že spanilá jízda zelených bankovek ještě neřekla poslední slovo. Jen během včerejšího dne jsme byli svědky největšího „europádu“ od března, dolarový index pak vedle toho přepisoval letošní rekordy.

Centrální banky i jüan aneb Čekání na Godota FX volatility

Minimální volatilita je v tuto chvíli mezi devizovými obchodníky téma číslo jedna. Již několikrát jsme zmiňovali, že za poklesem výkyvů měnových párů stojí (ne)činnost světových centrálních bank. Najdou se však i další důvody, přičemž mezi ty hlavní patří například situace kolem čínské měny jüan.

Pohledem techniky. Probudí se devizové trhy z letargie?

Poslední dva měsíce byly pro značné množství měnových párů ve znamení zužujících se obchodních pásem. Tento fakt s sebou nese dvě skutečnosti. Máme za sebou relativně nezáživné období a možná nás nyní čeká to záživnější. Takových nadějí jsme již během posledního půlroku ale pár zažili, proto se pojďme podívat, co říkají grafy.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.