Další články

VIDEO: Zařízení od Audified má Paul McCartney, Národní divadlo i soudy

Brněnská firma Audified se zaměřuje na populární simulace zařízení, která jdou velmi obtížně sehnat, jsou drahá nebo se zachovalo jen pár kusů. Přes jejich efekt zpívá Paul McCartney, originál pochází právě z doby Beatles. Zároveň jde o pomůcky, které zrychlují nahrávací proces. Naši techniku využívají například soudy, řekl v rozhovoru ředitel firmy Lubor Přikryl.

VIDEO: Loni miliarda, letos dvě. Roger přináší revoluci ve fakturách

Platební instituce Roger převrátila tradiční faktoringový model. Umí zkrátit splatnost faktur z průměrných 52 dní na tři. Loni profinancovala faktury za miliardu korun. To je meziročně o 50 procent více. V letošním roce to budou dvě miliardy. Serveru Roklen24 to ve video rozhovoru řekl Adam Šoukal, CEO Roger.

Spolehlivost, design, výdrž baterie. I na to sází firma Simple Hardware

Spolehlivost, pěkný design, dlouhá výdrž baterie. To jsou přednosti výrobků společnosti Simple Hardware, která úspěšně vstoupila na investiční platformu Fundlift. Cílovou částku brzy navýšila z šesti na 12 milionů korun. CEO Simple Hardware Pavel Sodomka ve video rozhovoru pro Roklen24 vysvětluje, na co firma peníze využije. Dodává, že Internet věcí (IoT) je jedna z dalších revolucí, které přicházejí.

VIDEO: Proč být pozadu, když investovat dnes může každý

K tomu, abychom si dnes mohli vydělat peníze investováním, už nepotřebujeme chodit v obleku s kufříkem v ruce, mít vlastního bankéře nebo vysokoškolské tituly z ekonomie. Dnes už může investovat každý – vaše kolegyně z práce, váš spoluhráč z tenisu nebo třeba vaše kadeřnice. Než ale začneme vydělávat peníze, pojďme si projít pár základních věcí, ve kterých musíme jako budoucí investoři mít jasno.

VIDEO: Jak vyhrát soutěž a dostat se na titulku Forbesu

WOMEN STARTUP COMPETITION vyhrála, i když zažila fuckup s prezentací. Teď je Pavlína Zychová spoluorganizátorkou této soutěže a ambasadorkou pro Českou republiku. Ve video rozhovoru pro Roklen24 prozrazuje, co by měly startupistky udělat, aby se třeba dostaly na titulku Forbesu.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.