AAA AUTO a Mototechna se staly oficiálním partnerem Mistrovství Evropy žen do 19 let

V rámci dlouholeté podpory fotbalu zapůjčí skupina AURES Holdings pro potřeby turnaje celkem 28 automobilů v hodnotě téměř 15 milionů korun

Skupina AURES Holdings, která se v roce 2016 stala jako první prodejce ojetých automobilů oficiálním partnerem nejvyšší fotbalové soutěže u nás, podpoří Mistrovství Evropy žen do devatenácti let, které proběhne od 27.6. do 9.7.2022 v Moravskoslezském kraji. Účastníky turnaje tak budou vozit automobily z nabídky AAA AUTO a Mototechna v celkové hodnotě patnácti milionů korun po celou dobu trvání turnaje.

„Naše společnost byla vždy úzce navázána na fotbal jakožto nejoblíbenější český sport. Podpora českého fotbalu, ať už klubů nejvyšší fotbalové soutěže nebo právě dílčích mistrovství, se nám z dlouhodobého hlediska osvědčila jako funkční marketingový nástroj. Díky spolupráci se dostaneme mezi fanoušky přímo na stadiony a naše značky se přibližují více koncovým zákazníkům,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna. Značky skupiny tak budou vidět v průběhu celého fotbalového Mistrovství Evropy hráček do 19 let nejen na automobilech, ale také na stadionech a v přímých přenosech České televize.

Skupina zapůjčí společnosti STES celkem 28 automobilů různých značek a typů karoserie v celkové hodnotě téměř patnáct milionů korun. Vozy budou převážně převážet účastníky turnaje, tedy rozhodčí, zástupce UEFA a jednotlivých týmů z letiště, do hotelu nebo na stadiony. „Logistická pomoc je pro nás při organizování tohoto typu soutěže zásadní. Jsme rádi, že jsme se opět mohli spolehnout na skupinu AURES Holdings, která nám díky široké nabídce mohla nabídnout vozy, které jsme potřebovali. Dlouholeté spolupráce si moc vážíme,“ uvedl Tomáš Neumann, člen představenstva STES.

Široká veřejnost i zaměstnanci se zároveň v soutěžích na sociálních sítích a v rámci interní komunikace budou moci na Mistrovství Evropy hráček do 19 let osobně podívat díky soutěžím o vstupenky, které budou postupně nabídnuty do oběhu. „V naší společnosti je velké množství fanoušků fotbalu a již nyní vím, že se mnozí z nich do soutěže rádi zapojí. To, jak je u nás fotbal oblíbený, potvrzuje i letošní již patnáctý ročník zaměstnaneckého fotbalového ChampionÁÁÁtu, kterého se účastní vždy zaměstnanci ze všech zemí, kde působíme. V současnosti operujeme v pěti zemích, kde provozujeme na 60 poboček,“ doplnila Topolová.

Skupina AURES Holdings letos slaví již 30 let na trhu. Provozuje síť téměř šedesáti poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku, v Německu a v Nizozemsku. Za dobu své existence k dnešnímu dni obsloužila již přes 2,7 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně přes 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Na západních trzích působí prostřednictvím již jedenácti poboček společnosti Driverama. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se v roce 2020 umístila v anketě Top Ženy Česka na 1. místě v kategorii manažerek a vloni v tomto žebříčku vstoupila do Síně slávy. Skupinu vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners.

Newsletter