Alza bude exkluzivně v ČR nabízet hračky Hamleys on-line

Zástupci světoznámého hračkářství Hamleys a internetového leadera v e-commerce Alza.cz uzavřeli partnerství. Od dneška bude Alza.cz toto známé hračkářství v on-line prodeji výhradně zastupovat.

V den zahájení on-line prodeje budou do výběru zařazeny zhruba dvě stovky zejména originálních hraček Hamleys, sortiment se postupem času bude rozšiřovat. Společnost Hamleys sídlící v centru Prahy tak prostřednictvím Alza.cz usnadní přístup k nabízeným hračkám dětem i rodičům po celé ČR bez ohledu na otevírací dobu svého obchodu. Alza.cz navíc svým zákazníkům nabídne vybrané produkty za speciální ceny.

„Těší nás, že našim zákazníkům můžeme exkluzivně přinést kvalitní, bezpečné a neotřelé hračky pro ty, co si rádi hrají, a věříme, že tato spolupráce bude vzájemně úspěšná,” uvedl Petr Bena, ředitel Sales & Purchasing Alza.cz, a dodal: „Již brzy připravíme pro zájemce o toto zboží další zajímavé novinky, veřejnosti budou včas oznámeny.“

„Jsme šťastní, že po necelém roce a půl od zahájení prodeje můžeme naše hračky prostřednictvím on-line shopu zpřístupnit všem, kteří se k nám osobně nedostanou. Věřím, že jsme pro naše zákazníky vybrali toho nejlepšího partnera.“ uvedl Pavel Čmelík, jehož společnost Inexad je držitelem licence Hamleys pro střední Evropu.

Legendární britské hračkářství vzniklo v roce 1760 jako splněný sen Williama Hamleyho. Hnacím motorem byla láska k hračkám a touha dělat dětem radost. První obchod Hamleys byl plný hadrových panenek, cínových vojáčků, houpacích koní a obručí. Dnes, po více než 255 letech, toto dětské království znají téměř na celém světě. Sortiment tvoří z velké části originální hračky, které nejsou jinde k sehnání.

Zastoupení v Praze bylo otevřeno 5. května 2016. K nalezení je v ulici Na Příkopě, kde nabízí svět plný her a zábavy na téměř 5 000 m². 

Newsletter