Avis Česko představuje nové funkce mobilní aplikace Avis

Avis Česko představuje nové funkce mobilní aplikace Avis, které nadále urychlí proces pronájmu aut a svým zákazníkům zprostředkují lepší zážitek z pronájmu.

Členové věrnostního programu Avis Preferred mohou nyní v aplikaci jediným kliknutím vybírat a měnit zvolené vozidlo či prodloužit dobu jeho pronájmu. Vylepšená aplikace se vyvíjela v přímé spolupráci se zákazníky Avisu a nastavuje nový standard pro komfort, flexibilitu a možnost výběru. Zákazníci mohou snadno regulovat možnosti pronájmu a na vybraných místech se mohou zcela vyhnout recepci a mít přímý přístup k vozidlu. Díky nové aplikaci mají členové programu Avis Preferred, jako první v Česku, přístup k množství samoobslužných funkcí.

Mezi nejdůležitější funkce patří:

Možnost výběru požadovaného modelu z rozmanitého portfolia vozidel a možnost upgradovat automobil přímo na parkovišti či v těsné blízkosti vozového parku, pokud jsou vozidla k dispozici.  

Možnost prodloužit, zkrátit nebo zrušit* rezervaci před zahájením pronájmu i v jeho průběhu.

Zákazníci uvidí přesnou lokaci zarezervovaného vozidla, instrukce ohledně jeho předání proběhne na vybraných stanicích skrze push zprávy, pokud bude služba předem schválena. To znamená, že členové programu Avis Preferred budou mít na zvolených stanicích přímý přístup k vozidlu, aniž by předtím museli procházet recepcí.

Veškeré dokumenty, např. smlouva o pronájmu či faktury, jsou uložené přímo v mobilní aplikaci, odkud jsou snadno přístupné.

Tyto funkce jsou dostupné všem členům věrnostního programu Avis Preferred nehledě na to, zda byla rezervace uskutečněna skrze aplikaci, webové stránky nebo telefon.

Poté, co byla aplikace úspěšně spuštěna v USA a Austrálii, se nových funkcí aplikace dočkají zákazníci v Evropě, včetně Česka, Německa, Rakouska a Švýcarska. Ještě rychlejší a efektivnější služby dostanou zákazníci na klíčových mezinárodních lokacích, jako je londýnské letiště Heathrow, pařížské Orly a letiště Mnichov. Tyto služby budou dostupné na mnoha dalších mezinárodních trzích, např. ve Francii, Spojeném království a Norsku.

Mark Servodidio, mezinárodní prezident společnosti Avis Budget Group, řekl:  „Když jsme aplikaci Avis spustili, naším cílem bylo zjednodušit proces pronájmu a poskytnout našim zákazníkům nejnovější nástroje, které splňují jejich potřeby a očekávání. Naše neustálé investice do vývoje nových funkcí online aplikace jsou důkazem toho, že Avis Budget Group rozumí svým zákazníkům a dává jim kompletní kontrolu nad procesem pronájmu – od rezervace vozidla po jeho navrácení. Nejen, že jsme tím odstranili stres, nýbrž také čekání v půjčovně, to vše abychom poskytli ještě lepší a rychlejší služby.“

Rozšíření funkcí je dalším krokem Avis Budget Group vstříc budoucnosti mobility, ve které je cestovní průmysl postupně čím dál tím více online, integrovaný a dostupný na vyžádání. Aby společnost spustila revoluci pronájmu automobilů, zahájila Avis Budget Group ambiciózní proces digitalizace a za cíl si stanovila zpřístupnit online globální flotilu do roku 2020.

Teprve v lednu 2019 společnost Avis Budget Group oznámila rozšíření spolupráce se společností Continental. V rámci této kooperace rozšířil Avis Budget Group flotilu online dostupných vozidel tím, že 50,000 automobilů vybavil technologií Key as a Service, z nichž 25,000 operuje v Evropě. Pokročilá technologie Key as a Service (KaaS) umožňuje vzájemnou datovou komunikaci mezi vozidlem, cloudovým systémem Avis Budget Group a aplikací Avis.

Pokročilé funkce aplikace jsou dostupné členům věrnostního programu Avis Preferred na vybraných stanicích a jsou optimalizované pro operační systémy iOS a Android. Zákazníci, kteří se chtějí stát členy Avis Preferred programu, se mohou zdarma a snadno zaregistrovat skrze aplikaci nebo online – potřebují pouze platný řidičský průkaz a kreditní kartu. Jakmile je registrace kompletní, bude jim přiřazeno zákaznické číslo. Pokud již jste členy programu Avis Preferred, můžete aktivovat nové funkce aktualizací aplikace a přijmutím nových podmínek pronájmu.

Newsletter