Dolar proti euru smazal část včerejšího oslabení po Fed Minutes. Obchoduje se pod 1,0200 EURUSD. Měny regionu ve ztrátě. Koruna krátce oslabila nad 24,60 za euro.

BCV solutions: Greeno licenční manažer – ať Vám neunikají peníze mezi prsty

Nechcete, aby Vám peníze za licence zbytečně utíkaly mezi prsty? Přijďte na webinář, který obsahuje 2 živé ukázky. Pokud jste si odpověděli kladně, je pro vás správnou volbou webinář společnosti BCV solutions. GREENO Licenční manažer totiž nabízí komfortní uživatelské prostředí pro přehled, přidělení nebo odebrání licencí uživateli snadno, rychle a srozumitelně. Automaticky přiděluje a uvolňuje potřebné licence při vzniku nebo změně zaměstnaneckého poměru.

Ve webináři společnosti BCV solutions se dozvíte, zejména jaké přínosy nabízí GREENO Licence Manager. Odhalíte například nevyužívané licence a ušetřete peníze. Přijďte na webinář a dozvíte se vše o tom, jaké všechny možnosti nabízí Greeno Licenční manažer. Průvodci napojením jsou již perličky v našem webináři.

Agenda webináře

  • Průvodce připojením systému Microsoft Active Directoy
  • Živá ukázka za tisíc slov
  • Co to je a jaké jsou hlavní výhody Greeno licenčního manažera
  • 2. Živá ukázka licenčního manažera
  • Diskuze na závěr

Webinář je určen pro IT manažery, konzultanty, bezpečnostní manažery, pro IT pracovníky. Rozšíříte si obzory nejen v oblasti správy uživatelských účtů, tento princip je možné aplikovat na většinu SW.

Prezentující:

Prezentujícím je konzultant Vláďa Kotýnek, který realizačně vede rozsáhlý projekt Vienna Insurance Group, kde spravujeme více než 13 dceřiných splečností. Navrhuje a dodává řešení Identity managementu 6+ let.

Dalším prezentujícím je Tomáš Dosicher, který je konzultantem Identity managementu. Za Tomášovým know-how jsou projekty jako Direct Pojišťovna, Krajský soud v Českých Budějovicích… V současné době se věnuje rozvoji nového produktu – Greeno Identity platfrom – hotového řešení, které zákazníkovi usnadní nasazení a provoz aplikace.

Posledním prezentujícím je Aleš Roman, který se Identity managementu věnuje jako obchodník. Měl možnost nahlédnout do mnoha firem a díky tomu zná potřeby zákazníků a dokáže kvalifikovaně poradit.

Aleš Roman
Aleš Roman

Webinář proběhne 19.8.2021 od 14:00 do 14:45. Registrovat se můžete na tomto odkazu: Registrace: blog.bcvsolutions.eu/webinar-licencni-manazer-spravujte-licence-efektivne/

Pořadatel: BCV solutions s.r.o.

Od: 19.8.2021 14:00

Do: 19.8.2021 14:45

Místo: Online

WWW stránka: blog.bcvsolutions.eu

Dostupnost akce: Pro veřejnost

Vstupné: zdarma

Typ: Webinář

Kategorie: IT profesionál

BCV solutions je expert na správu účtů v IT. Pomáhá organizacím zlepšit správu účtů včetně jejich práv a k tomu využívá vlastní řešení CzechIdM. K produktu jsou pravidelně programovány další funkce a vlastnosti.  CzechIdM spravuje organizacím přes 5 milionů účtů v České republice. CzechIdM šetří čas a peníze.

BCV solutions je ryze česká společnost působící od roku 2008. Více informací získáte na webu.

Newsletter