Evropské i americké výnosy klesají. Dolar se drží v zisku pod 1,0600 za euro. Měny regionu zahájily středu zpevněním. Postupně ale část zisků odevzdávají. Koruna zpět nad 24,40 za euro.

Bolt na českém trhu nově povede Soňa Stloukalová.

Česká pobočka Bolt, první evropské superaplikace slučující služby odvozu autem, sdílené mobility a doručování jídel i potravin, má nové vedení. Na pozici Country Managera či spíše Country Managerky nastupuje Soňa Stloukalová (28), která do Boltu přešla před třemi lety z KPMG, kde působila jako analytička.

V rámci Boltu Soňa Stloukalová úspěšně rozvíjela službu odvozu autem na českém trhu, a to od lokalizace a optimalizace procesů přes jednání s úřady na lokální i celostátní úrovni po rozvíjení obchodních partnerství. Nyní bude řídit veškeré aktivity Boltu na českém trhu, které se týkají odvozu autem.

„Díky práci Soni a celého týmu se jen letos ztrojnásobil počet českých a moravských měst, ve kterých je k dispozici naše služba odvozu autem. I zelené koloběžky nyní brázdí více než dvakrát tolik měst, než co loni, stejně jako se služba Bolt Food rozšířila z Prahy do různých koutů republiky. Udržet toto raketové tempo růstu bude velkou výzvou, se kterou se ale Soňa popere víc než dobře. V Tallinu, kde má naše společnost centrálu, jsme velmi rádi, že klíčový prvek aplikace Bolt na českém trhu povede právě ona,“ říká Roman Sysel, šéf Boltu pro střední a východní Evropu.

„Bolt pro mě představuje mnohem víc než jen platformu pro pohyb po městě. Naší misí je měnit městskou dopravu a dělat jí pohodlnější, dostupnější a udržitelnější a tím přispívat k rozvoji českých měst. Jsem velmi ráda, že k tomu v nové pozici můžu přispívat ještě větší měrou a naše služby rozšiřovat tak, aby z toho v budoucnu mohli benefitovat lidé i z dalších měst a to, jak na straně cestujících, tak řidičů,“ říká Soňa Stloukalová, novopečená Country Managerka Boltu pro český trh.

O Boltu

Bolt je evropskou superaplikací, jejíž misí je dělat dopravu po městě dostupnou a udržitelnou. Platforma Bolt již slouží 75 milionům zákazníků ve 45 zemích napříč Evropou a Afrikou. Bolt nabízí širokou škálu služeb mobility včetně odvozu autem, sdílení automobilů a elektrických koloběžek, stejně jako doručování jídel a potravin.

Newsletter