Campiri proráží do Španělska. Společně s Invií nabízí zájezdy na míru

Strávit podzim a zimu v teple na kolech karavanu – takovou možnost nabízí ve spolupráci s prodejcem zájezdů Invia platforma Campiri digitalizující pronájem obytných vozů. Nově proráží na španělský trh, kde poskytuje zákazníkům all inclusive zážitek v podobě cestovního balíčku zahrnujícího kromě zpáteční letenky a vypůjčení karavanu i podrobný plán dovolené „šitý na míru“. Společnost Invia je v současné době exkluzivní prodejce těchto balíčků, v blízké době je však začne svým klientům nabízet i samo Campiri. Společnost ze své základny v Malaze poskytne svým klientům až 30 nových a zánovních vozů v maximální výbavě, včetně možnosti pronájmu dalšího vybavení. Na základě zkušeností týmu doporučuje Campiri také tři unikátní trasy, které lze na kolech karavanu ve Španělsku absolvovat.

„Vstupem Campiri na španělský trh se Čechům otevírá možnost zažít v roce více slunných dnů a strávit je v atraktivní destinaci. Obě podmínky Španělsko rozhodně splňuje. Svým zákazníkům navíc nabídneme až několik desítek vozů v maximální výbavě, což v této lokalitě nebývá standard,“ komentuje expanzi Lukáš Janoušek, CEO Campiri.

„Rádi svým zákazníkům zprostředkováváme netradiční zážitky a samozřejmě sledujeme i aktuální trendy, mezi které jednoznačně patří ‚slow travel‘ a cesty na odlehlá místa, kde nepotkáte davy turistů. Proto jsme se spojili s Campiri a od září nabízíme možnost zapůjčení obytných vozů, které umožní cestovatelům podniknout dobrodružnou výpravu po dechberoucích španělských lokalitách. Nabízené balíčky obsahují i letenky z Prahy či Vídně,“ říká mluvčí cestovní agentury Invia Jiřina Ekrt Jirušková.

Zážitek v karavanu včetně letenek

Campiri v expanzi spojila síly s českým online prodejcem zájezdů Invia. V současné době společně nabízí komplexní cestovní balíčky zahrnující zpáteční letenky i pronájem obytného vozu a podrobně sestavený plán dovolené. Invia je aktuálně exkluzivní prodejce těchto balíčků, v budoucnu je však hodlá svým zákazníkům nabídnout i Campiri.

„V rámci balíčku lze vyrazit nejen na rodinnou dovolenou, ale například i za prací. Takzvané workation jsou v současné době stále populárnější, neboť boří stereotyp kanceláře či homeoffice a umožňují otevřít každé ráno laptop na jiném místě, a zároveň tak zajímavě trávit čas s rodinou nebo přáteli,“ doplňuje Janoušek.

Jednotlivé trasy Campiri navrhuje zákazníkovi přímo „na míru“, s ohledem na jeho konkrétní preference a zkušenosti se svobodným cestováním. Milovníka kultury provedou přes historické památky, zákazníkovi, který upřednostňuje pobyt v přírodě, doporučí odlehlé pláže. Návrh tras vychází z vlastních zkušeností jednoho z členů týmu Campiri s několikaletým cestováním obytným vozem po Španělsku. Mimo samotné Španělsko lze však procestovat britský Gibraltar nebo jižní Portugalsko.

„Chceme, aby balíček ‚na míru‘ poskytl zákazníkovi na dovolené all inclusive zážitek. Ve Španělsku jsem na kolech karavanu delší dobu společně s rodinou žil, a proto jsem navrhl trasy, které by dle mého úsudku měl každý, kdo chce cestovat na palubě obytky po jižním Španělsku,zažít na vlastní kůži. Z vlastní zkušenosti mohu zaručit, že se po jejich absolvování budete chtít vracet znovu a znovu,“ říká Jan Rychtařík, autor doporučených tras, který se bude o zákazníky v Malaze starat.

Start i cíl v Malaze

Za svou základnu přímo u letiště si Campiri ve Španělsku zvolilo Malagu. Start i cíl španělského dobrodružství tak je právě zde, stejně jako místo, kde si zákazníci obytné vozy vyzvednou a později je vrátí. Kromě toho společnost na místě zprostředkovává i vypůjčení dalšího sportovního vybavení, například jízdních kol, paddleboardů a podobně. Na španělském Campiri spotu najdou zákazníci všechny typů obytných vozů od kompaktních stylových campervanů až po velké rodinné karavany. Všechny vhodné na prodloužený víkend i několik týdnů dovolené během celého roku. Až třicítka rozličných vozů zajistí široký výběr a odlišení oproti místní konkurenci.

„V další fázi naší expanze do Španělska se budeme zaměřovat i na polské zákazníky, kterým chceme nabídnout stejnou službu cestovních balíčků s odletem přímo z polských letišť. Zároveň rozšiřujeme svoje působení v řeckých Athénách, kde do konce tohoto roku přibude k současným dvěma obytným vozům dalších osm,“ uzavírá Janoušek.

Více o Campiri

Campiri je webová platforma, která odstartovala revoluci v pronájmu obytných vozů. Jejím cílem je kompletně zdigitalizovat celý proces půjčování karavanů tak, aby se daly snadno rezervovat na pár kliknutí a dostaly se ke svým dočasným uživatelům rychle, hladce a bez potíží. Nabízí nejširší paletu obytných vozů a karavanů z půjčoven i od soukromých majitelů. Ambiciózní projekt Lukáše Janouška chce především inspirovat k udržitelnému způsobu cestování, které karavaning přináší, ale klade si také další velké cíle: podporu ekologických pohonů, rozvíjení sdílené ekonomiky a eliminaci negativních dopadů hromadného turismu na životní prostředí a lokální komunity. Platforma Campiri je určena pro všechny, které baví nezávislé cestování, ale například i pro majitele vozů, kteří díky ní mohou svůj nevyužitý karavan jednoduše nabídnout k pronájmu a vydělat peníze.

Newsletter