Cenu veřejnosti roku 2021 serveru Finparáda získala FÉR půjčka od Sberbank

FÉR půjčka od Sberbank CZ získala Cenu veřejnosti 2021 soutěže Finanční produkt roku, kterou každoročně vyhlašuje renomovaný finanční portál Finparáda.cz. Sberbank tak potvrdila pozici banky, která dlouhodobě poskytuje jedny z nejvýhodnějších půjček na trhu.

Cena veřejnosti je součástí soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku. Jde o nejoblíbenější finanční produkt na portálu Finparáda.cz. Oblíbenost je dána celoročním hodnocením produktu v přehledech a kalkulačkách Finparády jejími návštěvníky. Celkem již hlasovalo přes 10 500 návštěvníků Finparády.cz.

V přehledech finančních produktů a v kalkulačkách může každý návštěvník hodnotit vybraný produkt ve sloupci „Hodnocení uživatelů“. Produkt s nejlepším poměrem počtu hodnocení a průměrné známky vycházející z pětistupňové škály pak získává Cenu veřejnosti. Vyhlášen je jen jeden nejlepší produkt ze všech, a to bez ohledu na kategorii a typ instituce. Za rok 2021 se nejlepším finančním produktem podle návštěvníků Finparády.cz stala FÉR půjčka od Sberbank.

Portál Finparáda.cz, který se specializuje na finanční produkty, vyhlásil v lednu výsledky 11. ročníku soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku, které hodnotí to nejlepší z nabídky bank, družstevních záložen, stavebních spořitelen, pojišťoven a penzijních společností působících na českém trhu v roce 2021.

Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

 

 

Newsletter