CEO TeeTime Sára Kubelková: Golf, Vize a Posun na Evropský Trh

V čele společnosti TeeTime SE stojí aktuálně Sára Kubelková, mladá ambiciózní žena s jasnou vizí vybudovat zcela nové inovativní prostředí odpovídající potřebám golfistů a prosadit firmu na evropském trhu.

Sára Kubelková, CEO společnosti TeeTime

Do roku 2022 byla TeeTime vnímána jako IT vývojová společnost. Mé poslání je transformovat ji na silnou obchodní společnost s platformou, která aktivně pracuje s golfovou komunitou,” sděluje Sára Kubelková, CEO společnosti TeeTime.

Prostor pro nové kariérní vyhlídky

Sára Kubelková původně vystudovala andragogiku. Už během studia se začala zajímat o práci s lidmi, řízení talentů a jejich rozvoj. Tento zájem ji později přivedl k založení vlastní kosmetické značky, kde s velkým nadšením propojovala lidi s podobným potenciálem a cílem. V průběhu covidové krize objevila skrytou vášeň pro golf, která ji otevřela dveře směrem k novým kariérním příležitostem. V současnosti pracuje na pozici CEO v největší golfsoftwarové firmě TeeTime. Zde aktivně analyzuje potřeby golfistů a usiluje o expanzi firmy do Evropy, která je dlouhodobým cílem akcionářů. Ambiciózní podnikatelka Sára Kubelková vnímá svou práci jako vzrušující hru plnou výzev, díky čemuž dodala firmě úplně novou tvář. Toto pracovní přesvědčení šíří i mezi kolegy s cílem podpořit efektivitu práce a chuť vyhrávat.

Snažím se budovat kulturu leadershipu, informovat tým o našich cílech, pozici na trhu a výzvách. Věřím, že když lidi nadchnete pro svou vizi, práce je mnohem efektivnější,“ říká Sára Kubelková, CEO společnosti TeeTime. Ve volném čase se ráda věnuje tvůrčím aktivitám, jako je psaní a fotografování, které považuje za kreativní únik od své analyticky zaměřené profese.

Ženy ženám

Kromě vedení společnosti, směřuje svou pozornost i k podpoře žen a jejich profesnímu růstu. Není tajemstvím, že podnikání je běžně ovlivňováno mužskou perspektivou, což může být pro ženy mnohdy náročné. „Proto se aktivně zapojuji do komunit, kde si ženy vzájemně pomáhají. V TeeTime podporujeme CLGA túru, která pomáhá ženám překonat strach ze soutěžení, a ještě se mohou mezi sebou seznámit,“ dodává Kubelková z TeeTime.

O TeeTime SE

Česká firma, která má za sebou více než dvacet let zkušeností, které ji dovedly až k pozici lídra ve vývoji a provozování golfových systémů. Ve svém portfoliu má více než 700 golfových hřišť a 70 000 uživatelů, včetně zahraničních klientů. Dnes je TeeTime především golfová platforma zprostředkující nákup a rezervaci golfových her a dalších produktů většiny golfových hřišť v ČR.

Newsletter