Americké výnosy rostou více než evropské. Dolar obrátil do zisku pod 1,0650 za euro. Měny regionu v mírné ztrátě. Koruna se obchoduje nad 25,25 za euro.

Českomoravská Nemovitostní posiluje svůj tým o zkušenou finanční ředitelku Alici Augustovou

Přední česká realitní skupina Českomoravská Nemovitostní rozšířila svůj vedoucí tým o novou tvář. Do role finanční ředitelky byla jmenována Alice Augustová, profesionálka s téměř třiceti lety praxe v oblasti financí a nemovitostí. Její bohaté zkušenosti a hluboké odborné znalosti pomohou nastartovat další fázi růstu společnosti a posílit pozici ČMN na českém realitním trhu.

Alice Augustová

Alice Augustová je osobnost s vynikajícími manažerskými dovednostmi a talentem pro vybudování inspirativního a efektivního týmu. Její hluboké znalosti v oblasti financí a schopnost přijímat strategická rozhodnutí z ní činí neocenitelnou součást naší společnosti a já se velmi těším na vzájemnou spolupráci,” říká Radek Stacha, předseda představenstva ČMN.

Alice Augustová má za sebou bohatou kariéru ve světě financí. Posledních 17 let působila jako finanční ředitelka nadnárodní realitní skupiny Atrium (nyní G-City) s odpovědností za Českou republiku a Slovensko. Současně zastávala pozici jednatelky a členky představenstva všech společností v rámci skupiny. Její role zahrnovala především zabezpečení ekonomické stability a zajištění trvalého růstu zisku.

V nové pozici finanční ředitelky Českomoravské Nemovitostní bude mít klíčovou roli při zajišťování finančního zdraví celé skupiny a podpoře jejího budoucího růstu. Kompetence Alice Augustové budou zahrnovat řízení finančních procesů, risk management, finanční plánování a komunikaci s externími partnery, včetně bank a auditorů. Bude také zodpovědná za reporting vlastníkům společnosti. „Českomoravská Nemovitostní je dynamickou a inspirativní společností, která si za necelých osm let své existence vybudovala pozici mezi největšími vlastníky prémiových kancelářských budov v Praze. Její plány na další rozvoj jsou velmi zajímavé a já se nesmírně těším, že budu moci přispět k jejich realizaci,“ dodává Alice Augustová.

Českomoravská Nemovitostní je česká investiční skupina založená v roce 2016. Zaměřuje se na dlouhodobé investice a správu prémiových komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách. S celkovou hodnotou spravovaného majetku přes 13 miliard korun a pronajímatelnou plochou komerčních nemovitostí bezmála 140 000 m2 patří ČMN v současnosti mezi největší pronajímatele prémiových kancelářských ploch v Praze.

Newsletter