Čeští ekonomičtí diplomaté se sejdou ke každoroční poradě

Pravidelná výroční konference ekonomických radů MZV ČR působících na zastupitelských úřadech v zahraničí a ředitelů zahraničních kanceláří agentury Czech Trade  se uskuteční ve dnech 25. – 29. června v Černínském paláci.

Představitelé vládních institucí, podnikatelé, příspěvkové organizace a zástupci české ekonomické diplomacie budou diskutovat o spolupráci při podpoře ekonomické diplomacie.  

Konferenci ekonomických radů zahájí státní tajemník MZV Miloslav Stašek a jako hlavní host vystoupí předseda vlády Andrej Babiš. Během prvního dne budou na konferenci hovořit i ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner a náměstci ministra zemědělství, ministryně pro místní rozvoj a ministryně obrany.  Další dny konference budou věnovány především výsledkům hodnocení zastupitelských úřadů, standardizaci služeb Klientského centra pro export, projektům ekonomické diplomacie a ekonomickému zpravodajství.

Ve dnech 27. a 28. června 2018 se v PVA EXPO Praha Letňany (Beranových 667, Praha 9)  uskuteční konzultace ekonomických radů a ředitelů zahraničních kanceláří agentury CzechTrade se zástupci české podnikatelské sféry.

Newsletter