Americké výnosy navýšily pokles a dolar ztráty nad 1,0510 za euro. Důvodem nad očekávání slabá data z trhu práce. Měny regionu v zisku. Koruna zpevnila pod 24,40 za euro.

Chelsea, Leicester City, Aston Villa a Newcastle United – silná partnerství s Parimatch

Mezinárodní sázková společnost Parimatch rozšiřuje seznam partnerů anglické Premier League o další klub: Newcastle United. Do sezóny 22/23 tak vstupuje se 4 partnerskými kluby EPL. Připojí se tak ke klubům Leicester City, Chelsea a Aston Villa. Smlouva s posledně jmenovaným klubem byla nedávno prodloužena o další sezónu.

„Každé partnerství v rámci Premier League, jedné z nejsilnějších a nejpopulárnějších fotbalových lig na světě, podporuje naši expanzi do globálních sportů a dává nám silný důvod k hrdosti. Značka Parimatch je v současné době oficiálním partnerem významné části klubů EPL a všechny sdílejí naše hodnoty a aspirace na dosažení nových výšin. Jsme touto skutečností poctěni a těšíme se na všechny aktivity, které bude značka Parimatch realizovat s našimi partnery během nadcházející sezóny.“ — Evgen Belousov, zástupce CEO v Parimatch Tech.

„Jsme nadšeni, že můžeme v této sezóně opět spolupracovat se společností Parimatch, a to ve vzrušujícím období změn v klubu. Těšíme se na úzkou spolupráci s našimi fanoušky prostřednictvím řady soutěží v průběhu celé sezóny.“— Tom Glick, Prezident pro obchodní záležitosti v Chelsea FC.

„Je fantastické, že jsme prodloužili spolupráci se společností Parimatch i na sezónu 22/23. Velmi si vážíme podpory našich partnerů a těšíme se, čeho společně letos dosáhneme.“ — Nicola Ibbetson, obchodní ředitel společnosti Aston Villa.

„Parimatch je jednou z nejrychleji rostoucích značek online sportovního sázení a my ji s potěšením vítáme v naší rostoucí rodině obchodních partnerů. Rozšiřujeme naše portfolio partnerů v nových oblastech a na nových trzích a jsme rádi, že můžeme spolupracovat s těmi, kteří jsou tak zapálení pro naše společné hodnoty, a těšíme se na spolupráci se společností Parimatch během celé sezóny.“ Dale Aitchison, vedoucí obchodu v Newcastlu.

„V Leicesteru City jsme rádi, že můžeme partnerství se společností Parimatch přenést i do nové sezóny, a těšíme se na další spolupráci. Pro obě strany je to vzrušující období a já jsem zvědavý, čeho společně v budoucnu dosáhneme.“Dan Barnett, obchodní ředitel klubu Leicester City FC.

Smlouvy se týkají různých oblastí spolupráce. Zatímco partnerství s Aston Villou a Newcastlem se zaměřuje na mediální práva, spolupráce s Leicesterem a Chelsea zahrnuje offline a digitální práva, vstupenky a pohostinství, klubové produkty, exkluzivní přístup ke klubovým aktivům a další.

Odkaz na YouTube: https://youtu.be/j9f473cY-Q4

O PARIMATCH TECH

Parimatch Tech je mezinárodní produktová společnost, která vyvíjí technologická a marketingová řešení pro online zábavní průmysl a vlastní značku Parimatch. Sídlo společnosti se nachází v Limassolu na Kypru. Před válkou na Ukrajině se největší výzkumné a vývojové centrum společnosti Parimatch Tech nacházelo v Kyjevě, ale po ostřelování hlavního města bylo přetransformováno do několika coworkingů na západní Ukrajině. Nedávno společnost otevřela jedno ze svých vývojových center i v Praze, kde má v plánu posílit IT trh.

Newsletter