Coca-Cola HBC má nové ředitele financí a marketingu

Společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko od ledna doplnila svůj top management o dvě personální posily. Finančním ředitelem se stal Pantazis Delkis, pozici marketingové ředitelky nově zastává Bronislava Auf.

Pantazis (Akis) Delkis (39 let) ve funkci finančního ředitele ČR/SR nahradil Grainne Moynihan, která se vrátila zpět do domovského Irska. Pantazis působí ve společnosti Coca-Cola HBC již od roku 2008 a svou kariéru zde postupně rozvíjel na finančních pozicích v Řecku, Polsku a naposledy ve Švýcarsku. Před nástupem do skupiny Coca-Cola HBC pracoval Pantazis (Akis) Delkis pro poradenskou společnost PwC a pro Halcor Metal Works. Vystudoval univerzitu v Southamptonu a získal titul MBA na ekonomické univerzitě v Aténách. Má rovněž mezinárodní kvalifikaci CIMA jako účetní.

Bronislava Auf (45 let) je zkušená expertka v oboru marketingu a trade marketingu. Do Coca-Cola HBC Česko a Slovensko si s sebou přináší více než 15 let mezinárodních zkušeností z České republiky, Slovenska, Německa a Maďarska. Většinu své kariéry působila ve společnosti Japan Tobacco International, kde mimo jiné zastávala pozici manažerky tržní strategie a následně marketingové ředitelky pro Maďarsko. V rámci své manažerské činnosti se významně podílela na navyšování tržního podílu společnosti, vylepšení portfoliového mixu a zvyšování ziskovosti firmy. Vystudovala Nottingham Trent University a studia zako

Newsletter